Receta Gatimi

FK SKENDERBEU matematikisht Kampion


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  FK SKENDERBEU matematikisht Kampion

  Skėnderbeu ėshtė Kampioni i Shqipėrisė pėr tė dytėn herė nė historinė e kėtij klubi me njė diferencė prej 78 vitesh nga titulli i parė, tė cilin e ka fituar nė edicionin e katėrt tė kampionatit shqiptar nė vitin 1933.
  Kjo fitore mban pėr momentin nė 4 pikė diferencėn e vendit tė dytė qė ėshtė Flamurtari
  Kur mbetet e nje ndeshje

  K.F Skenderbeu Korce
  SKENDERBEU ZYRTARISHT KAMPION I SHQIPERISE.... KETA EMRA DO SHKRUEN NE HISTORI. FALENDEROJME TE GJITHE ATA QE NA KANE QENDRUAR PRANE DHE KANE QENE KRAUHU JONE SI NE MOMENTE TE VESHTIRA PO ASHTU DHE TE MIRA. DHE NJE DICKA TJETER...KETE FITORE JA DEDIKOJME SKUADRES HEROIKE "PARTIZANI" DHE TIFOZEVE TE TYRE GUERILSAT SHPRESOJME ME GJITH ZEMER QE KJO SKUADER E MADHE TE RIKTHEHET NE VENDIN QE I TAKON....
  ky eshte komenti i tifozave te skenderbeut qe jam e une nje prei tyre e i partizanit

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  E meritonte,ishte ekipi me i mir per mendsimin tim,dhe flamurtari,te ishte per mua noten 10 te dyve,kan bere nje kampionat te shkelqyer.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  faleminderit per foton Kliton e harova

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Bravo e kan merituar .

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  skenderbeu ta gezoj kampionatin por ky kampionat ka qen kampionati me i piste ne shqiperi. dhe sa per dini flamurtari e ka merituar kampionatin jo skenderbeu. gjith federata dhe nje pjese e mire e skuadrave te kampionatit shqipetare u vune kunder skuadres se flamurtarit. un nuk jam nga vlora as nga korca. thjeshte po kementoj ate qe kam ven re ne kete kampionat. gjithsesi skusese te tjera skenderbeut. edhe flamurtarit

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  ke sh te drejt paolo

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ke sh te drejt paolo
  po pse qan lalke he se fitovi skuadra ime. mos u merzit njesoi eshte

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  spo qaj , jam mir , jam shum mir

  fituat betejen por jo luften ....!

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  une jam

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Te dye ekipe te mira ishin nje soj,fitoi me i zoti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Real Madrid shpallet kampion
  Nga olsii nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 10:01 PM
 2. AC Milan Kampion - Serie A
  Nga argent nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-05-2011, 12:34 AM
 3. Kikboks: Tahir Menxhiqi kampion i botės
  Nga Enkelejda_24 nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 08:46 PM
 4. Gjergj Kastrioti - Skėnderbeu
  Nga Altin111 nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-09-2007, 08:44 PM