AC Milan Kampion - Serie A


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Djallėzore AC Milan Kampion - Serie A

  Receta Gatimi

  AC MILAN
  FITON KAMPIONATIN NE ITALI
  SOT NE NJE BARAZIM ME ROMEN 0-0 AC MILAN KA SIGURUAR DHE TITULIN KAMPION TE 2010-2011
  PER TE 18 ERE NE ISTORINE E TI


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

 6. #6
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  forca milan

  18

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  U rrit dhe Milan, vajti 18 vjeē

  Forza Rossoneri

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Brravo Milani e meritonte,dhe pse jam tifoz i Juve,urime tifizave te milanit.

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bravo MIlan .........

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e DMXhea
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  150
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Urime Milanit por kurre sdo e arrije JUVENTUSIN

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  urime skuadres time. urime te gjith tifozeve te milanit e kemi merituar kete titull. sukse te tjera tani farca milan................................by paolo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Real Madrid shpallet kampion
  Nga olsii nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-05-2012, 09:01 PM
 2. Serie A: Milan - Juventus - Formacioni
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 07:24 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 12:49 AM
 4. FK SKENDERBEU matematikisht Kampion
  Nga argent nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-05-2011, 08:47 AM
 5. Erkand Qerimaj, kampion Evrope ne shtytje
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-04-2009, 08:49 AM