Me thuaj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 9 FillimiFillimi 12345678 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 167
 1. #41
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  Duaaaaaaaaaaaa po ku je pa? ncncncnc

  me thuaj a me ke xhan?

 2. #42
  i/e rregjistruar 10% Maska e Cherry
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Vendndodhja
  Germany
  Postime
  43
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Me Thuaj Te Dua

 3. #43
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Cherry Lexo postimin
  Me Thuaj Te Dua
  jo derman.......vazhdoj te kem ende te njetat gusto......preferoj t'ia them gjinis tjeter kete

  me thuaj i ha biskotat?

 4. #44
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Cherry Lexo postimin
  Me Thuaj Te Dua
  Te dua po mos trego

 5. #45
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  jo derman.......vazhdoj te kem ende te njetat gusto......preferoj t'ia them gjinis tjeter kete

  me thuaj i ha biskotat?
  ..i ha biskotat???

 6. #46
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Te dua po mos trego
  hahahahahhahahahahahahhahahahaha ncncnc

 7. #47
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Me thuaj qe do me lesh rehat

 8. #48
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  une ty ..........joooooooo............do te ta marr shpirtin pak nga pak ........hahahaha

  me thuaj........do qe te te le rehat?

 9. #49
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Dua,

  me thuaj qe do vdes

 10. #50
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  dooooooooooo?

  vdeksh ishallah........vete me the.......e une ta thash......

  me thuaj ku banon?........te te jap ca shpulla se i meriton

 11. #51
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ta them une ku banoj por sta mbane te vishe ty,

  me thuaj do vish apo jo?

 12. #52
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  pse kam frik nga ty???????? .......do vij ......do vij e blinduar ........dhe e armatosur.....

  me thuaj ke frik?

 13. #53
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  te kam

  me thuaj qe me ke inate?

 14. #54
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  uffffffffa pyetje eshte kjo..........te kam sa vete e di.......

  poi ti mua?

 15. #55
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ste kam

  me thuaj qe ta kam xhan

 16. #56
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  te them qe te kam xhan .....as ne enderr mos e prit......(se dhe ne enderr jam e vet dijshme )

  me thuaj do nje shpull?

 17. #57
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Pse edhe ne ender............ edi vet ti

  jo, me thuaj e ha peshkun

 18. #58
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  cfare di vete une mo (se nuk ta kuptova shqipen? )eeeeee

  joooooo nuk e ha

  me thuaj i ha dackat?

 19. #59
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ca jane keto dackat se nuk e kuptova shqipen?

  me thuaj a je mire?

 20. #60
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Me shpjego ti njehere ate shqipen e tende njehere pak me larte

  dhe dackat jane shpulla

  me thuaj do dalesh neser,se feste mo?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 9 FillimiFillimi 12345678 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ku te te kerkoj me thuaj?
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-10-2012, 11:43 AM
 2. -Thuaj Njė Fjalė-
  Nga Altin111 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3233
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 04:29 PM
 3. Ma thuaj te lutem,Pse?...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 03:18 PM
 4. Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 03:18 PM
 5. Mė thuaj ē’gjoks ke, tė tė them ē’femėr je !
  Nga Altin111 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-10-2007, 03:32 PM