Me thuaj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 9 nga 9 FillimiFillimi ... 456789
Rezultatet nga 161 deri tek 167 prej 167
 1. #161
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  VERAAA!!! Ma then!!

  Me thuaj... S'po di A me m'thon A jo... ? Hajt qysh dush...

 2. #162
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Nuk po ta them

  Me thuaj sa lek e ke rrogen?

 3. #163
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ......Mė thuaj, a ekziston vėrtet?
  Kam nevojė ta dėgjoj nga ti, sepse bota pushon sė ekzistuari atėherė kur nuk jam me ty.
  E tėra tretet nė ēast...
  E harroj tė shkuarėn, sikur ajo tė mos kishte ngjarė kurrė, ndėrsa as magjistarėt mė tė mėdhenj nuk mund tė ma shohin tė ardhmen.
  Nga frika sajoj arsye vetėm pėr tė tė parė.
  Dhe mė pas, sa herė jam me ty, mė duhet tė ajros mendimet dhe shpirtin, sepse bėhet vapė dhe zagushi. Gjithandej ka vetėm tym, nga zemra qė mė digjet prush, dhe avull, nga ndjenjat qė mė djersijnė rrėke.
  Mė thuaj, a ekziston vėrtet?
  Duhet ta di.
  Kam nevojė ta dėgjoj nga ti....

 4. #164
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Me thuaj se je aty?...
  Me thuaj se ti nuk mungon asnjehere...dhe je ne c'do hap timin...
  ose...ose me thuaj se po vjen...
  pak rendesi ka nese vjen me krah hapur...apo me kembet zvarr...
  ti vetem me thuaj...me thuaj qe po vjen...

 5. #165
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8


  .........

 6. #166
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  -Me thuaj!
  -Me thuaj dicka te lutem...dicka qe vetem ti mund te ma thuash...dicka qe te me ngroh zemren....
  Me thuaj se te mungoj...une kam nevoj ta di kete...me thuaj qe ti e ndjen shpirtin tim ne c'do moment...me lexon...me kerkon...me ndjek ne c'do levizje timen...
  Me thuaj te lutem...ma ngroh shpirtin qe eshte i etur e te kerkon ty...jeton per ty...
  Me thuaj te lutem...beje dicka per buzeqeshjen e zemres tende...
  Eshte mbremje e sonte kam kaq Ftohte...e ndjej mungesen tende si ajrin...

 7. #167
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  -Me thuaj!
  -Me thuaj dicka te lutem...dicka qe vetem ti mund te ma thuash...dicka qe te me ngroh zemren....
  Me thuaj se te mungoj...une kam nevoj ta di kete...me thuaj qe ti e ndjen shpirtin tim ne c'do moment...me lexon...me kerkon...me ndjek ne c'do levizje timen...
  Me thuaj te lutem...ma ngroh shpirtin qe eshte i etur e te kerkon ty...jeton per ty...
  Me thuaj te lutem...beje dicka per buzeqeshjen e zemres tende...
  Eshte mbremje e sonte kam kaq Ftohte...e ndjej mungesen tende si ajrin...
  .....te shtrengoj fortttttttt.....forttttttttttt je krijesa ...je frymarja....tik-taku im........je gjithcka qe e kam e nuk e kam ne ket bote....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 9 nga 9 FillimiFillimi ... 456789

Tema tė ngjashme

 1. Ku te te kerkoj me thuaj?
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-10-2012, 11:43 AM
 2. -Thuaj Njė Fjalė-
  Nga Altin111 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3233
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 04:29 PM
 3. Ma thuaj te lutem,Pse?...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 03:18 PM
 4. Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 03:18 PM
 5. Mė thuaj ē’gjoks ke, tė tė them ē’femėr je !
  Nga Altin111 nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-10-2007, 03:32 PM