Qeni i cili flet!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Qeni i cili flet!

  Receta Gatimi

  Videoja prej njė minute ka mahnitur mė shumė se 10 pėrdorues tė YouTube.

  Qeni natyrisht nuk flet, por autori ka krijuar njė montazh tė shkėlqyeshme duke krijuar njė kryevepėr. Shikojeni videon.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Shum e bukur .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video: Macja qė flet (VIDEO)
  Nga Erdi nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-10-2011, 01:04 PM
 2. Shpiket cipi qė flet me trurin
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 11:46 PM
 3. Peshku qe flet per ju
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-01-2010, 04:45 PM
 4. Nget veturėn dhe flet me dy celularė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2009, 09:48 PM
 5. Saimiri i “Fiks”-it flet seriozisht
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-05-2007, 10:51 PM