Sonte...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 95
 1. #61
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  pse sbeson ti (shaka) une e ngrita edhe me fund e ti ca thu

 2. #62
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sonte e shikoj se ky anan paska shkru ne forum qe sa koh nuk ka qen on

 3. #63
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ANNNA Lexo postimin
  pse sbeson ti (shaka) une e ngrita edhe me fund e ti ca thu
  Annna te lutem na sqaro sinqerisht...femer apo mashkull je?....se le shume per te deshiruar ne kete pjese?....se dim pse?....

 4. #64
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  femer jam mi pse emer mashkulli te duket ty emri ana

 5. #65
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Annna te lutem na sqaro sinqerisht...femer apo mashkull je?....se le shume per te deshiruar ne kete pjese?....se dim pse?....
  moj ti do e beshe vajzen te skulqet tani . hahahhaha vajz moj eshte meqe ka emer ana vajz sagllam ahahaha

 6. #66
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  sonte e shikoj se ky anan paska shkru ne forum qe sa koh nuk ka qen on
  edheeeee???????????!!!!!!!!!!!! cdo te thuash me kete ti mi

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  moj ti do e beshe vajzen te skulqet tani . hahahhaha vajz moj eshte meqe ka emer ana vajz sagllam ahahaha
  pa merak erina se sjam dhe aq e turpshme ajo thjesht beri nje pyetje kishe gje ti ?

 7. #67
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ANNNA Lexo postimin
  femer jam mi pse emer mashkulli te duket ty emri ana
  ok me vjen keq nese dyshuam....s'ka gje mos u merzit....ne bejme shaka....

 8. #68
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ska asgje per tu merzitur ketu .varja

 9. #69
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ANNNA Lexo postimin
  edheeeee???????????!!!!!!!!!!!! cdo te thuash me kete ti mi

  - - - Updated - - -


  pa merak erina se sjam dhe aq e turpshme ajo thjesht beri nje pyetje kishe gje ti ?
  jo moj anushe ne te besojm se je femer
  po un i thash aurores po ajo e till eshte nuk beson shum ne njerz ku di un pse

 10. #70
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahahahahahaha o Erinaaaa do nje got qumesht qe te te "zbusi mendimet"...do ti hedh motra edhe nje lug mjalte brenda....je dakord?....hahahahaha

 11. #71
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahahahahahaha o Erinaaaa do nje got qumesht qe te te "zbusi mendimet"...do ti hedh motra edhe nje lug mjalte brenda....je dakord?....hahahahaha
  moj genjeshtare ti lere se nuk me solle kurr qumesht po tani me thot dhe me mjalt jo dua bakllava

 12. #72
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ncncncncnc jo po mos do qumesht dallendysheje ti moj xhan?....mbaroi bakllavaja se iku viti ri zogu hahahahha....pastaj ka shume kalori dhe nuk te bene mire....do apo jo qumesht?...se edhe kete me gjysem syri mbyllur e them...

 13. #73
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jo nuk dua dhe pik. i bej zgjedhje si lulja per shegen ne mes dimrit kerkon manaferra dua bakllavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

 14. #74
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Sonte....po mendoja...E di cdo te thote te jesh i/e vdekur nderkoh qe po jeton?
  Te flesh cdo nαte nen tingullin e loteve qe bien mbi jαstek dhe te kujtojn se gjithckα ishte nje genjeshter?

  E di cdo te thote te humbαsesh besimin tek dikush qe do, te kuptosh se dhe me te miren tende por nuk ishte e mjαftueshme?
  Te kuptosh se nuk do te kete me premtime dhe gjerαt nuk do te jene kurre me si me pαre?

  E di cdo te thote, qe pαsi ke pαre tere boten tende tek shkαterrohet, t'α nisesh ngα e pαrα me nje buzeqeshje?.....

 15. #75
  i/e rregjistruar Maska e Bruno19
  Anėtarėsimi
  Jan 2014
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Sonte....po mendoja...E di cdo te thote te jesh i/e vdekur nderkoh qe po jeton?
  Te flesh cdo nαte nen tingullin e loteve qe bien mbi jαstek dhe te kujtojn se gjithckα ishte nje genjeshter?

  E di cdo te thote te humbαsesh besimin tek dikush qe do, te kuptosh se dhe me te miren tende por nuk ishte e mjαftueshme?
  Te kuptosh se nuk do te kete me premtime dhe gjerαt nuk do te jene kurre me si me pαre?

  E di cdo te thote, qe pαsi ke pαre tere boten tende tek shkαterrohet, t'α nisesh ngα e pαrα me nje buzeqeshje?.....
  shume e bukur Aurora. komplimente

 16. #76
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sonte kam sh shum mall per ty

 17. #77
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ....Ti qė po e ndien ēizmen e rėndė tė buzėqeshjeve tė akullta.
  Ti qė je mėrzitur nga shikimet e vrenjtura tė atyre qė pėrherė mendojnė se dinė diēka mė shumė se ti.
  Ti qė beson se diēka ėshtė thyer brenda teje dhe ėshtė shembur nė pakthim.
  E di se je lodhur nga lufta e pashpallur, por sonte dua qė ti tė besosh.
  Tė besosh te flaka e sė vėrtetės brenda teje.
  Tė besosh nė atė qė as poshtėrsia mė e madhe e kėsaj bote nuk mund ta fikė.
  Ndieje tė jashtėzakonshmen brenda teje.
  Ndieje atė pėr tė cilėn edhe tė luftojnė.
  Brenda teje frymon ajo qė ata kurrė nuk mund ta kenė...
  Guximi pėr tė jetėsuar ėndrrat. ....

 18. #78
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Jeta eshte nje frik e afert dhe e larget
  Por,jane dhe njerezit te frikshem aq me shume.
  Sikur pritja e vdekjes te sundon mendjen dhe shpirtin
  Eshte me e frikshme se vet vdekja tek une..!!

 19. #79
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...Jeta eshte nje frik e afert dhe e larget
  Por,jane dhe njerezit te frikshem aq me shume.
  Sikur pritja e vdekjes te sundon mendjen dhe shpirtin
  Eshte me e frikshme se vet vdekja tek une..!!
  ....mbrema ...uroj te jesh vetem mire....e te harrosh keto qe ke shkruar ....ke vere te kuqe aty?

 20. #80
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....mbrema ...uroj te jesh vetem mire....e te harrosh keto qe ke shkruar ....ke vere te kuqe aty?
  ...Mbrema Stjuart!! Uroj te jesh mire....

  Flm qe shqetesohesh per mua....hahahha ka si jo...vetem vera qe nuk mungon

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare embelsire hengret sonte?
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 117
  Postimi i Fundit: 14-01-2014, 10:45 PM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-12-2012, 02:00 PM
 3. Sonte: SHQIPERI - Qipro
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 11:34 AM
 4. Sonte Danimark - Shqiperi ,jepni komentet tuaja
  Nga bledi1 nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 10:33 PM
 5. Shikoni Shqiperi - Hungari sonte ora 20:30
  Nga ReniX nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 10:12 AM