Sonte...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 95
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Sonte...

  Receta Gatimi

  vazhdoni me fjalen sonte? sonte kam dhimbje koke

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  vazhdoni me fjalen sonte? sonte kam dhimbje koke
  dhe un deri me tani kisha dhembje koke , mora ni hap dhe me kaloj icik

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sonte, kam disa ore qe sjam shkeputur nga kompjuteri...

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  gezohem ce te kaloj erinaa

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Falimnderi shum urtesia mere nje hap dhe dot ndihmon moj motra

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sonte Urtesis qe rri shum urt po i dhemb koka

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  po patjeter faleminderit

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  po de majdi ca me ba...

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0  Sonte dua te pershendes urtesien me ket kenge

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  faleminderit erinaa cila esht kenga sepse nuk me ben te shikoj videon

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Eshte Shoku XHeki

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  faleminderit erinaa cila esht kenga sepse nuk me ben te shikoj videon
  ate dite kur te kam par


  ende se rregullove ti pc?

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  ok jo ende se rregullova

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e ke te instaluar Mozilla Firefox

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  jo nuk kuptoj ne keto gjera sen erinaa, si instalohet ajo?

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  jo nuk kuptoj ne keto gjera sen erinaa, si instalohet ajo?
  Tani se je hy ne forum ne gogel duhet klikosh ose te Moxilla F... ose te internet explor ndrysh nuk mund te futesh ne gogel.

  shiko anash ke nje E te madhe aty lexon Inter Explor nese je aty hy ne Moxilla Firefox dhe do e kesh me lete te punosh ,njeren patjeter e ke te instaluar ose te dyjat

  Mozilla Firefox e ket kete figur ose ket
  Internet Explor

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  po inter explor e kam amo si po hy ne forum po me thot qe ta hjek faqen, po e cet dont send e ket moxilla firefox nuk e kam te instalur edhe nuk e di si

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  po inter explor e kam amo si po hy ne forum po me thot qe ta hjek faqen, po e cet dont send e ket moxilla firefox nuk e kam te instalur edhe nuk e di si


  te largon nga faqja e forumit? e ke provu dikun tjeter ndoshta ke problem aty me rrjetin ?

  shko te start atje ne( fund te pc e ke) kliko aty mbase e ke te instaluar?dhe nese ke aty nga atje mund ta hapesh forumin vetem kliko aty

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  jo nuk i ka problemet rrjeti sa her qe kam hy ashtu ka ndodh, ndersa ket tjetren nuk e kam te instaluar fare... a esht veshtir te instalohet kjo mozilla firefox?

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  jo nuk i ka problemet rrjeti sa her qe kam hy ashtu ka ndodh, ndersa ket tjetren nuk e kam te instaluar fare... a esht veshtir te instalohet kjo mozilla firefox?

  nuk besoj se mundesh ti ta instalosh pyte renix ose majdin te ndihmojn se un nuk e kem instalu vet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare embelsire hengret sonte?
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 117
  Postimi i Fundit: 14-01-2014, 10:45 PM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-12-2012, 02:00 PM
 3. Sonte: SHQIPERI - Qipro
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-09-2012, 11:34 AM
 4. Sonte Danimark - Shqiperi ,jepni komentet tuaja
  Nga bledi1 nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 10:33 PM
 5. Shikoni Shqiperi - Hungari sonte ora 20:30
  Nga ReniX nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 10:12 AM