Receta Gatimi

Prindėrit e zinj lindin fėmijė tė bardhė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Prindėrit e zinj lindin fėmijė tė bardhė  Njė ēift afrikan ka treguar ditėn e djeshme pėr shokun qė pėsuan kur lindėn djalin e tyre dhe panė qė ishte… i bardhė.

  Francis Tshibangu tha pėr mediat britanike: “Mendimi im i parė ishte: “A ėshtė ky djali im?”

  “Isha krejtėsisht i tronditur. Mjekėt shikonin njėri-tjetrin dhe me siguri mendonin qė ai nuk ishte fėmija im. Mė pas pashė nė sy gruan dhe e kuptova qė ishte djali im. Gjithsesi, kur e pashė qė ishte i bardhė u habita”, shtoi babai nga Kongo.

  Mendohet se fėmija, tashmė 11-javėsh, ka njė mutacion gjenetik.

  Francis dhe Arlette kanė edhe njė djalė tjetėr 2-vjeēar i cili ka trashėguar tiparet e prindėrve tė tij afrikanė.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Rracist per djalin sigurt qe eshte ti tyre

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ORe do ken qen te pir ne ato momente

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  e pyeti te shoqen ky a e ka me ate apo arovi

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum mir duken

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kam degjuar dhe nje tj rast si ky

  uroj qe kur te rritet te mos ndihet i diferencuar nga antaret e tjer te familjes

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  interesant zezakt nuk me duken te keq ,sa me duken romet(egjiptaset)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Letra e nje femije per prinderit e tij!
  Nga EMAUS nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-02-2013, 08:11 PM
 2. Binjakėt lindin nė tė njėjtėn ditė
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-01-2013, 03:11 PM
 3. Binjakėt lindin nė dy shtete tė ndryshme !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-07-2012, 11:25 PM
 4. Marredhenia juaj me prinderit?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-03-2011, 05:23 PM
 5. A do tė munden meshkujt tė lindin foshnja?
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 22-01-2011, 09:27 PM