Receta Gatimi

“Kam gjoksin mė tė madh nė botė dhe ende po rritet” (Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22

  “Kam gjoksin mė tė madh nė botė dhe ende po rritet” (Video)

  Chelsea Charms me krenari thotė se ka gjoksin mė tė madh nė botė – me madhėsinė prej 164XXX – dhe thotė se gjinjtė e saj vazhdojnė tė rriten me disa centimetra ēdo muaj. Chelsea Charms ka fituar mijėra dollarė duke performuar si valltare ekzotike.
  Gjatė paraqitjes nė shoun e mėngjesit tė kanalit televiziv ITV Chelsea shpjegoi se si gjinjtė e saj u rritėn prej madhėsisė natyrale D deri nė pėrmasat gjigante. Ajo bėri operacionin e parė nė moshėn 20 vjeēare, operacionin e dytė e bėri vetėm njė vit mė vonė pėr ta rritur madhėsinė nė HH, ndėrsa operacioni i tretė i Chelseas i quajtur Implantet prej Polypropylenit – tash janė ndaluar.

  Mjekėt injektuan njė lėng i cili absorbohet prej implanteve tė silikonit, duke rezultuar nė rritjen e vazhdueshme dhe graduale tė gjinjve. Chelsea ende nuk i ka matur zyrtarisht gjinjtė e saj pasi Maxi Mounds tash pėr tash mban rekordin botėrorė tė Guinnessit pėr gjoksin mė tė madh. Ajo beson se gjinjtė e saj janė mė tė mėdhenj, por ajo po pret kontaktin me zyrtarėt e Guinnessit.
 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  se kuptoj si e mban ekujlibrin ....

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po silikoni nuk besoj se peshon shum

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Ku vete kjo keshtu , kot fare gje pa lidhje

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga peshkatari Lexo postimin

 8. #8
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po imagjinoja si flen flen kjo....

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ditixx Lexo postimin
  po imagjinoja si flen flen kjo....
  Fle keshtu me sy mbyllur

 10. #10
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po me tere ato kamardare perpara nuk e di nese flen!

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Pupupupupu...ku e ka bukurine ajo aman ...ta shpifin bile...

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Pupupupupu...ku e ka bukurine ajo aman ...ta shpifin bile...


  edhe me nje tullumbace po ta frysh e ta frysh do pullcasi

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ca ka te bukur te fryra me pompe

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ama ajo ndihet krenare

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  I ka si air bag

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  I ka si air bag

  po ti kendej mbete akoma ik ke temat tjera

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  O lere apo nuk eshte per te par ajo

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e DMXhea
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  150
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga argent Lexo postimin
  ca ka te bukur te fryra me pompe
  haha ca te fryra me pompe ajo duket sikur i ka mbushur me uje....ca u pleqen atyre pff

 19. #19
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Rrezike mund te pelcasin ... po partnerit te vet po ja zinka frymen duke fjetur

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin
  Rrezike mund te pelcasin ... po partnerit te vet po ja zinka frymen duke fjetur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Krokodili mė i madh nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-07-2012, 05:39 PM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 31-07-2011, 01:16 PM
 3. Foto: Lepuri me i madh ne bote
  Nga URTESIA nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-05-2011, 10:58 PM
 4. Akuariumi me i madh ne Bote
  Nga djalikeq nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 07:29 PM
 5. Televizori me i madh ne bote
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2008, 08:38 AM