Receta Gatimi

Nje pershendetje e vecant shkon per..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 123
 1. #61
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Emen dhe Laben se i kam per merak.. gjithashtu dhe valin qe e kam 1. pa harruar dhe ju te tjerve qe kam kohe pa diskutuar..

  - - - Updated - - -

  uhu sa kohe u be..

 2. #62
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  per te gjithe antaret e Lirenti.com

 3. #63
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  per albanianboy qe na do shume!

 4. #64
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  per albanianboy qe na do shume!

 5. #65
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Emen dhe Laben se i kam per merak.. gjithashtu dhe valin qe e kam 1. pa harruar dhe ju te tjerve qe kam kohe pa diskutuar..

  - - - Updated - - -

  uhu sa kohe u be..
  flm shum albano
  pershendetje dhe nga mua per gjith miqt e mi ktu ne forum....per te cilet me ka marr sh malli

 6. #66
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17


  edhe ata qe rrijne hide dhe te tjeret qe jane me raport

 7. #67
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin


  edhe ata qe rrijne hide dhe te tjeret qe jane me raport
  Thx bro

 8. #68
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin


  edhe ata qe rrijne hide dhe te tjeret qe jane me raport
  shume flm arjol dhe une te pershendes shume ty

 9. #69
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin


  edhe ata qe rrijne hide dhe te tjeret qe jane me raport
  hihi kur e pash aty nga "Arjoli" nuk mund ti besoja syve flm plako dhe un tpershendes ty !!!

  - - - Updated - - -

  apo sme ke vendos ne vend te pare, si jashte shtetit ^_^ haha

 10. #70
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hihi kur e pash aty nga "Arjoli" nuk mund ti besoja syve flm plako dhe un tpershendes ty !!!

  - - - Updated - - -

  apo sme ke vendos ne vend te pare, si jashte shtetit ^_^ haha
  na re na i pari thote se je me a po jo se ne sjemi te pare ojjjjjjjjjjjj ky

 11. #71
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  na re na i pari thote se je me a po jo se ne sjemi te pare ojjjjjjjjjjjj ky
  thuj ca tdush ti zemer po aty un jam "like a boss" haha

 12. #72
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  thuj ca tdush ti zemer po aty un jam "like a boss" haha
  hahahahahahaahahahaha

 13. #73
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Nje pershendetje per te gjithe antaret

 14. #74
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Per te gjitha gocat....Laben,qe me ka marre malli shume!...e per te gjitha ne fakt...

 15. #75
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Laben Mimen Erinen i pershendes kudo qofshin, gjall apo vdekur, po patet vdekur ta dini qe do me ngeli fiksim qe nuk e moret vesh qe un ju kam pershendetur

 16. #76
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Ktu jam une re ktu, nuk vdes kaq heret jo , vec qe jena hala me pushime dhe s'nz del koha me shkrujt kneja je i pershendet

 17. #77
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  per gjith keta antar se jan aqe dembela dhe per anen nime ku eshte kjo ana se nuk e kam par keto dit

 18. #78
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Per te gjithe antaret e lirenti.com nje pershendetje nga ekrani i pc

 19. #79
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ...pershendetje e nje fundjave te kendshme.....per te gjithe forumistet e lirenti.com ....

 20. #80
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Nje pershendetje shkon per ata/ato online

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-03-2012, 12:06 AM
 2. Si te keni nje Timeline te veēant ne Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 01:21 AM
 3. Porsche 918 Spyder shkon nė prodhim
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 10:35 AM
 4. Parking pak i veēant!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-06-2009, 07:45 AM
 5. Nje urim per festat me nje dicka te vecant
  Nga briken nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2009, 09:24 AM