Receta Gatimi

Nje pershendetje e vecant shkon per..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 123
 1. #81
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Per te gjithe antaret kudo qe jane...online dhe offline....

 2. #82
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Per te gjithe antaret kudo qe jane...online dhe offline....

  per te gjith antaret the? edhe per katen moj ?

 3. #83
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  do te mbyssss do te vrasssssss Olsen mos me dil me para syve qelbesine ...

 4. #84
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  Pershendes nipushin e ime , me kte keng


  Dhe antaret e forumit

 5. #85
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Per cdo femi qe ska mundesine e te pasurit te nje lodre per te loz, per cdo familje qe ska mundesine e te festuarit ,

  per cdo kend qe jeton ne shqiperi(e per cdo shqiptar kudo qofte) ., zoti ju dhente durim e pak buzeqeshje !!!!

 6. #86
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Auroren
  Laben
  Mimen
  Erinen
  Arjolin
  Katen
  Renix
  Landin
  Trahana
  Ezel
  Iceman
  dhe ndonje qe mund ta kem harruar

  Gezuar te gjitheve festat

  dhe nje e vecant fare per nipin e labes qe na u shtua kete vit

 7. #87
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19

 8. #88
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Nje pershendetje shkon per anetaret me te veēant qe nje forum mund te kete! GEZUAR TE GJITHEVE!

 9. #89
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Per gjithe antaret e Lirenti.com!!!

  Ju uroj Gezuar Vitin e Ri....

  me te bukura dite ne jetet e tyre,dhe buzeqeshje pa fundesisht!!!!

 10. #90
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  te gjithe anetareve, ne vecanti femrave (te bukura ;p)

  uroj tja kaloni sa me bukur & tju gjej 2014 esell & jo tape (dru)

 11. #91
  i/e rregjistruar 10% Maska e inushja
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  emmaaaaaaaaaaaaaaa loveeeeeeeeee misssssssssss youuuuuuuuuuuuuuuu.

 12. #92
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Nje pershendetje per te gjith antaret e forumit se kisha koh pa u fut edhe Gezuar te gjithve cik si me vones po hajt

 13. #93
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Per ju antar te forumit pershendetje te perzemerta nga un dhe do shoqe dhe shok ketu hahaha


 14. #94
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Do shoqe apo shok ndaji gjerat rrushe hahahahahha...ja me ke mua shokun ketu hahahahaha ....

 15. #95
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Dalni ju se keni dhe mua

 16. #96
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  vetem per veten se tjer jan ne gjum tani turp turp popull gjumash

 17. #97
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  hahahahhaha shife kjo tjetra pershendet veten....ncncncnc o Erina pershendet shokun ketu moj!!!....une zgjuar isha po kisha cik pune

 18. #98
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahhaha shife kjo tjetra pershendet veten....ncncncnc o Erina pershendet shokun ketu moj!!!....une zgjuar isha po kisha cik pune
  jo asnje nuk do pershendes se kur hy un askush nuk eshte onfemi te lazdruar bre

 19. #99
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  erdha prap... Thash me ju pershendet... Po ju pershendes (:


 20. #100
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Per auroren se nuk e takoj on sa inattttttttttttttt

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 11:06 PM
 2. Si te keni nje Timeline te veēant ne Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 12:21 AM
 3. Porsche 918 Spyder shkon nė prodhim
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 09:35 AM
 4. Parking pak i veēant!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-06-2009, 06:45 AM
 5. Nje urim per festat me nje dicka te vecant
  Nga briken nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2009, 08:24 AM