GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

  Receta Gatimi

  Gjeni se ku ndodhet personi qe ju intereson,nepermjet satelitit!...thjesht duke dhene nr e telefonit te tij ose te saj...!eshte me te vertete zgjidhje prures!...sateliti,jo vetem qe gjen se ku ndodhet personi ne fjale,por ju tregon se cfare ben fiks ne ate moment!...provoheni dhe do ferkoni syte!...

  kliko ketu...

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

  ca thote kjo mi, lum si grate do shohin ku jane burrat, e te shkretet burra kur te vine ne shtepi

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

  HAHAHAHAAHA
  MOS ME THUAJ QE E PE tendin ku ishte.......??hahahahaha se une timin....e pash....

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

  E pashe po nuk do i them gje se nuk ishte me ndonje te shemtuar e kishte te bukur

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

  hahaha plasen burrat ketej.

  nuk i ruhesh dot kesaj femres se sotme. di shume...hahahhha

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

  Me kishte ardhur me email para ca kohe ky mesazh, dhe i imi eshte duke bere ate qe po bejn dhe burrat e tjere, prandaj si them gje!

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e iliri25
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  9
  Reputacioni
  0

  Re: GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

  bravo carolina. pu ta vrikis afta?

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iliri25\";p=\"17212
  bravo carolina. pu ta vrikis afta?
  po ne qe sdime greqisht..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 19-03-2015, 10:28 AM
 2. Sa xhan e ke personin siper ???
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 165
  Postimi i Fundit: 19-05-2013, 02:02 PM
 3. Rreth satelitit
  Nga Arjol nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 11-04-2012, 11:46 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-05-2010, 12:09 AM
 5. SMS pėr personin qė dashuroni (italisht)
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-07-2008, 05:33 AM