Receta Gatimi

Lepuri me i madh ne bote


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13

  Lepuri me i madh ne bote

  Lepuri me i madh ne bote

  Lepuri gjigand peshon 15 Kilogram, dhe veshet e e tij jane 21cm te gjate. Gjigandi gjerman ze vendin e pare persa i perket races se tij, dhe me ane te farezimeve artificiale mendohet qe ne vitet e ardheshme te kemi lepuj akoma me te medhenj.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Un e di edhe se ku e kam lexuar qe lepuri me i madh ishte 20 kilogram

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  ja dhe nje foto


 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa te bukur jan lepujt shum i dua

 5. #5
  Anėtar i Integruar Maska e Ditixx
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  348
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahaha sa i bukur!!duket si pellush!

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ditixx Lexo postimin
  hahaha sa i bukur!!duket si pellush!
  uu sa i keq

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Kush eshte goc jo cun Ditixx moj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ja televizori me i madh nė botė!
  Nga Erinaa nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-01-2013, 09:23 PM
 2. Krokodili mė i madh nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-07-2012, 05:39 PM
 3. Libri mė i madh nė Botė
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-06-2011, 05:32 PM
 4. Akuariumi me i madh ne Bote
  Nga djalikeq nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 07:29 PM
 5. Lepuri me veshet me te gjate ne Bote
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2008, 12:45 PM