Problem me kompjuterin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Exclamation Problem me kompjuterin

  Receta Gatimi

  Ckemi LIRENTI.com ...Kam nje problem me computerin tim..Kur filloj te hap nje loje prsh : Call of Duty : Modern Warfare 2 , Need For Speed- Hp , Pro Evolution 2011...Me COD:MW2 sa e hap fillon dhe me behet ekrani i zi (blackscreen)...Dhe kur i bj shutdown,hapet por shkronjat mi jep te shpendara dhe jo te sakta...Keshtu me PES11 futem ne loje zgjedh lojtaret dhe me ngec perseri si tek COD:MW2..Po ashtu dhe tek NFS...Kam hedhur dhe Counter - Strike 1.6..Ate e mer shume mire ,pa ngecje dhe nuk me behet ekrani i zi (blackscreen)..FLM
  Te dhenat e PC:
  Rami:2GB
  K.G:512mb
  Procesorin:3.20 Ghz
  Sistemi:32bit...

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Besoj se karta grafike nuk i perballon dote keto lojra,na jep pak me shume te dhena rreth kartes grafike.

 3. #3
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Karta grafike eshte 512 .. NVIDIA GeForce 7600

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Bej nje update driverat - sidomos atyre te videove.
  Bej nje skanim me antivirus.

  Kontrollo nese kerkesat minumume jane te pranueshme per ato lojra.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gjithcka qendron tek Driverat e kartes bej nje update , ne forum gjenden shum programe te tilla qe mund ti besh automatikisht

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e kosova123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shiqo parametrat ne support te asaj Lojes se me qfar performanca punon pastaj vjen ne pyetje krahasimi a i ke qato performanca ne kompjuter tendin. Nese prap ke probleme ktu jom te ndihmoj

 7. #7
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Jo ore une COD e luaja spektakel dhe biles ne kualtiet te lart fare 1440x900!

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  shiko mos ke ndonje program ne background qe te "ha" shume Ram!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Probleme me Kompjuterin??!
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 492
  Postimi i Fundit: 20-12-2014, 06:53 PM
 2. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 3. Si te mbrojme kompjuterin nga Hakerat?
  Nga Nerti nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 09:26 PM
 4. Problem i ēuditshem me kompjuterin!
  Nga paolo maldini nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 15-06-2011, 10:45 AM
 5. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 06:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė