Lexoni te gjithe pa perjashtim! Duhet lexuar & [ Verejtje per Adminat ]


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Exclamation Lexoni te gjithe pa perjashtim! Duhet lexuar & [ Verejtje per Adminat ]

  Receta Gatimi

  Pershendetje Shoke dhe Shoqe te dashura dhe antar te rinj te nderuar!

  Ju prezantoj nje djale nga KOSOVA i cili quhet Y. H.

  Ja dhe nje foto e ktij ftyres:
  ADMINISTRATORI: Nuk na interesojne gjerat private, cito vetem sjelljen ne forum! Faleminderit.

  ndersa profili eshte ky: me emrin Berii
  http://www.lirenti.com/member.php/9622-Berii

  1.Perdor fjale fyese ne forum ku mire qe nxjerr veten por do te na bej edhe ne si vetja
  2.Ka shar te gjitha gocat e forumit qe eshte turpi me i madh.

  Kam nje verejtje per adminat Kryesisht Renixin
  edhe me prova ende nuk i ka ber banned.
  Renix je vetem per te ngren buke. Edhe pse te kerkova te fshije fjalet e pista qe u perdoren ne forum se pari nga Berii me pas nga un ti akoma nuk i ke fshir.. vazhdo te hash buke se paske oreks e shikoj qe spo te intereson per asnje ktu.

  Goca me falni per fjalet fyese qe kam perdor ne forum kundra ktij njeriu por nuk munda ta lejoja me sepse ju ka shar te gjithave. ( un per veten time nuk lejoj askend te me shaj shoqerine si cunat edhe gocat. ) flas per ju goca si Erinen,Ulkinen,Laben,Ruthin,Urtesine,Ditixx,Kuklle n qe kam shum respekt per ju!

  Ky njeri po degjeneron shoqerine tone!
  Me vjen shum keq qe po ndodhin kshu gjerash por nje njeri si Berii i paftyre e ben kete gje.

  Ju lutem adminave te mos e fshij asnjeri kete teme. perkundrazi vazhdoni ju me forumin edhe un po dal nga ketu.
  Mos beni gabim te fshini ket teme asnjeri ok? se me pas ju pret indexi mos te arrijm deri aty tani. ( mos ma merrni per presion)


  Mos harroni te jepni nje mendim rreth ktij personi por ju lutem jo me fjale fyese.


  Ju pershendes te gjithve! sinqerisht kam shum respekt per ju! My Best Friends!

 2. #2
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Fjalet Ofenduese Thyejn Reptesisht Rregulloren e Forumit/Portalit
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 04-06-2011 mė 09:46 AM.

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Pershendetje!

  Secili anetar duhet te raportoj postimin ku eshte shkruajtur ofendimi.

  Me dergoni linkun e temave ku jane keto ofendime dhe do te marrim masat sipas problemit.

  Nuk na intereson se si e ka emrin apo mbiemrin filan anetar apo si e ka fytyren. Te gjithe jemi te barabart dhe ketu jemi vetem per tu argetuar dhe per shoqeri.

  Gjithe te mirat!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ok tema do te qendroj , Ai tipi eshte prejashtuar , Sa per Renix ato qe shkruajte nuk duhet te ishin then sepse cdo njeri mund te harroj , atehere kontakto nje supermoderator tjeter .

  Te na falesh per vonesen !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pyetje per Adminat
  Nga aliu nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-07-2012, 03:26 PM
 2. ArIldA ju pershendet te gjithve pa perjashtim :P
  Nga ArIldA nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-08-2008, 01:02 PM
 3. Verejtje
  Nga Cuore RossoNero nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 10:40 PM
 4. Verejtje per lojrat
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 08:54 AM
 5. Keshillat per jeten. Duhet ti lexoni patjeter
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-08-2007, 05:17 AM