Receta Gatimi

Si ta beni personin e Zemres tuaj te ju doje "ēmendurisht"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Zemer Si ta beni personin e Zemres tuaj te ju doje "ēmendurisht"

  Nese i beni keto hapat me poshte at'her personi i zemres do ju doje "ēmendurisht" ( me shum seē ju ka dashur ) nese ju do me te vertet kuptohet..!

  1.Te mbash veten paster qe eshte kryesorja..
  2.Asnjeher mos ler pa i then keto fjale si: Te dua,Te kam jete,Te kam shpirt,o Jeta ime etj.. fjale te embla dashurie..
  3.Nese ai eshte online ne facebook,msn apo dikund tjeter hyr shum shum rralle online! dhe Ai/Ajo ka per te ndjer mungesen tende..
  4.Nese e ke ne mendje te dalesh per kafe apo dikund tjeter me shoket/shoqet.. at'her frekuento vendet ku Ai/Ajo nuk gjindet aty..
  5.Kur te jeni prane njeri-tjetrit shtrengoja doren fort dhe mos e lesho fare..
  6.Te jesh sa me shum romantik/e eshte nje + tjeter per ju..
  7.Mos harro ta pershendesesh me ndonje keng te bukur dashurie
  8.Kujdesu per veshjen qe ta kombinosh ate.. ( nuk eshte e then qe rrobat e shtrenjta jan gjithmon me te bukura )
  9.Sigurohuni qe parfumi juaj te ket nje arome sa me te lehte ( e jo te rend sepse e bezdise ate )
  10.Ne kohen kur Ai/Ajo frymzohet per ty mos e lėr pa e pyetur se sa te do!
  11.Sapo te shtriheni per te fjetur dergoni ndonje sms te bukur. sa per ta kujtuar.. ( por jo cdo nate )
  12.Te flasesh gjithmon hapur me te pa ja ēuar muhabetet larg e larg..
  13.Femrat vdesin per te diskutuar rreth sexit ( gjithashtu edhe meshkujt ) kshu qe mos te ju mungojn batutat ne kete pike.
  14.Dhe kur te jeni afer mundohu ti tregosh se sa e do! ( kjo vlen qe per pikat me lart Ai/Ajo mos te largohet nga ty dhe mos te mendoj qe je indiferent/e ndaj Tij/Saj ) .
  15.Per Gocat ( mundohuni te beni per vete nje djale tjeter por jo ta doni vet ) pa ren ne sy te Atij/Asaj qe doni ne te vertet. ( mundohuni tja sillni paksa ndermend se cfare ndjen tjetri per ty ) dhe do behet si "i/e ēmendur" per ty! Ne te kundert vlen edhe per Qunat.


  Keto jan 15 hapat qe duhet te beni! Shpresoj te ju ndihmojne sadopak ( eshte dicka me prove )

  Mbetshi mire!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Flm Aboy per keto keshilla

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  shum flm

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Ju lutem.. asgjė !

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit ....

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  shum interesante......80% ose me shum , i bejm
  pervec ksaj te fundit (15-es) ...ta besh xheloz ? lendohet

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  shum interesante......80% ose me shum , i bejm
  pervec ksaj te fundit (15-es) ...ta besh xheloz ? lendohet
  hmm ta besh kete gje vetem per ta kuptuar Ai "se sa te duan ty" e jo te duash tjetrin.. por edhe po nuk pat pak xhelozi nuk ka dashuri!

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ne fakt nr 15 esht ne hapat e para ...kur ti se di se sa te do...dhe kshu e provokon duke e ber xheloz
  por sdo te thot qe kte do e besh gjithnje...se vertet lendohet
  dhe ti albano ke te drejt kur thua " ska dashuri pa xhelozi "..por jo xhelozi e qellimshme..duhet te lindi vet..ashtu sikurse edhe dashuria

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  pajtohem me laben

  Flm per keshillat alba

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ne fakt nr 15 esht ne hapat e para ...kur ti se di se sa te do...dhe kshu e provokon duke e ber xheloz
  por sdo te thot qe kte do e besh gjithnje...se vertet lendohet
  dhe ti albano ke te drejt kur thua " ska dashuri pa xhelozi "..por jo xhelozi e qellimshme..duhet te lindi vet..ashtu sikurse edhe dashuria
  Normal qe jo gjithnje sepse lendohet.. mire e ke then.. ndersa sa per xhelozine ska se si lind nese nuk behet dicka shkaktare e saj..

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  pajtohem me laben

  Flm per keshillat alba
  Val kush eshte kjo? asgje

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  1.Te mbash veten paster qe eshte kryesorja..

  3.Nese ai eshte online ne facebook,msn apo dikund tjeter hyr shum shum rralle online! dhe Ai/Ajo ka per te ndjer mungesen tende.. thua?

  9.Sigurohuni qe parfumi juaj te ket nje arome sa me te lehte ( e jo te rend sepse e bezdise ate )

  13.Femrat vdesin per te diskutuar rreth sexit ( gjithashtu edhe meshkujt ) kshu qe mos te ju mungojn batutat ne kete pike.

  15.Per Gocat ( mundohuni te beni per vete nje djale tjeter por jo ta doni vet ) pa ren ne sy te Atij/Asaj qe doni ne te vertet. ( mundohuni tja sillni paksa ndermend se cfare ndjen tjetri per ty ) dhe do behet si "i/e ēmendur" per ty!

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e ver8 kjo:

  3.Nese ai eshte online ne facebook,msn apo dikund tjeter hyr shum shum rralle online! dhe Ai/Ajo ka per te ndjer mungesen tende..

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e junisa
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me ka then " me cmend kokfortesia jote " hahaha ....kshu qe merreni si keshill vajzani

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  vajzani ? Per femrat e kishe fjalen ?

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e junisa
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po pra ahahaha....porbleme me shqipen...e di

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahaha ee gyrbeti i ka fajet haha

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  nuk ka rregulla te shkruara per te bere dike te te doj...sepse eshte ceshtje zemre...nese te do te do...pa u bazuar askund...

 18. #18
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  jepi nje ferrari e nje thes me lek ,5 apartamente ne shtete te ndryshme ,dhe jo te do por ti lepin kepucet nga mjesi ne darke

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  jepi nje ferrari e nje thes me lek ,5 apartamente ne shtete te ndryshme ,dhe jo te do por ti lepin kepucet nga mjesi ne darke
  haha, shum bukur e ke thene!

  Per ta bere te lumtur ne fakt eshte veshtire, por ta besh te vuaje eshte shum e lehte!!

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  uo uo uo 3600 leximeeee
  kriz ne dashuri me sa duket

  nje keshill nga un......mos dilni asnjeher nga vetja !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 01:42 PM
 2. Kthejeni ballkonin tuaj ne "farmaci"
  Nga 3r1k0 nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 07:31 PM
 3. Kujdes! "Apple" pėrgjon vendodhjen tuaj
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-06-2011, 11:14 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM