Franca ndalon reklamimin e Facebook dhe Twitter


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Arrow Franca ndalon reklamimin e Facebook dhe Twitter

  Receta Gatimi


  Franca ka njoftuar se do ta ndalojė reklamimin e rrjeteve sociale si Facebook dhe Twitter nė tė gjitha programet televizive apo ato tė radios.

  Kėshtu, prej tash e tutje kėto mediume nuk do tė mund tė pėrdorin fjalėt si “Facebook” apo “Twitter” gjatė transmetimit tė programeve tė tyre, pėrveē nėse kjo nuk lidhet me ndonjė lajm tė caktuar pėr kėto dy kompani.

  Njoftimi ka ardhur pas miratimit tė ligjit i cili e ndalon promovimin e ndėrmarrjeve tė caktuara gjatė njė dhėnie tė informacionit, ose lajmit tė caktuar.

  Kėshtu qė, fjalitė si “na ndiqni nė Twitter ose Facebook” do tė zėvendėsohen me “na ndiqni pėrmes rrjeteve tuaja tė preferuara sociale”. / Telegrafi /

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po mir e kan ber

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Filloj dhe Franca si Kina :S por nga nje ane e kan mir!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po kta spaskan bere ndo1 gje me kete pune, sepse kur ata thone na ndiqni ne rrjetet tuaja socjale, nenkuptohet qe Facebook eshte i pari dhe Twitter i dyti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Probleme me faqen e Facebook-ut dhe Twitter
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-12-2012, 08:38 PM
 2. Twitter, Franca kundėr racizmit
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 02:59 PM
 3. Facebook, Twitter, MySpace, MSN apo Lirenti???
  Nga DMXhea nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 25-06-2011, 11:57 PM
 4. Facebook nuk e pėrkrah Twitter!
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 10:45 AM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-05-2009, 09:37 AM