Receta Gatimi

Propozimi dhe Martesa ma e mirė !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  14

  Wink Propozimi dhe Martesa ma e mirė !

  Shikoni qfar organizimi i mire 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  wow...o zot cfare organizimi...cdo gje perfekte...me mbushi me emocion...te gjitha vajzat qe do ta shohin me siguri do qajne...jo per gje po dhe mua mu mbushen syte me lot ne disa momente...urime ciftit!

 3. #3
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  14
  vertet shume emocionale, nuk do te ish harruar kjo dite kurre,

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Cfar propozimi ... dhe kercimi gjithashtu

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kam ngel me goj hapur kur e kam par...me emocjonoi vertet shum ......sa rrall i gjen kto dashuri....e sa rrall akoma kta meshkuj

 6. #6
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kam ngel me goj hapur kur e kam par...me emocjonoi vertet shum ......sa rrall i gjen kto dashuri....e sa rrall akoma kta meshkuj
  sigurisht qe eshte e veshtire ti gjesh keto meshkuj, te gjesh dashurine dhe parane njekohesisht eshte shume e veshtire per vajzat sot...

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pse esht veshtir me vajzat sot ore ?...e di ate shprehjen -----> " Nuk ka vajza te pa mundura , por meshkuj te pa afte !!!!!! "

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kur martesa nuk fuksionon
  Nga anonymus nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-02-2013, 04:16 PM
 2. Propozimi mė i bukur martese i tėrė kohėrave!
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:09 PM
 3. Propozimi per Gradat e Reja - Q2 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 03-08-2012, 09:42 PM
 4. Propozimi romantik pėr martesė (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-02-2012, 10:28 PM
 5. Propozimi i ēmendur
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-07-2011, 10:07 PM