3 repera tė vegjėl nė "America’s Got Talent" (VIDEO)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Pinguin 3 repera tė vegjėl nė "America’s Got Talent" (VIDEO)

  Receta Gatimi

  Sh′Boss Boys ėshtė njė grup me tre fėmijė tė moshave 5, 6, dhe 7 vjeēare. Ata janė shumė tė sigurtė nė skenė dhe nuk e kanė problem tė jenė nėn vėzhgimin e numrit tė madh tė njerėzve qė ndodhen nė sallėn e "America’s Got Talent".

  Ata mezi flasin por janė shumė tė aftė si nė kėrcim ashtu dhe nė kėngė. Publiku dhe gjyqtarėt (dhe un ) shkrihen sė qeshuri kur njėri nga ata tregon pėr mėnyrėn se si kishin filluar me repin, dhe kur luhet muzika gabim ai thotė "Wong twack" (muzika e gabuar)


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  edhe ne rradh sipas moshes hahahaha

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  AHhaah sa te papar ata

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hihihihii ^___________^

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  e meritojne te quhen talente...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Twitter ka prezantuar "Vine" nje video-app gjenial per iPhone
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 02:11 PM
 2. "Raspberry Pi" - Mini-Kompjuter per vetem 35 Euro (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-12-2012, 09:03 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM
 4. Blerta Gace merr pjese n "America's Got Talent"
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 10:18 AM