Receta Gatimi

Windows XP SP3 World Wide 2011


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Thumbs up Windows XP SP3 World Wide 2011
  Windows XP SP3 World Wide 2011 | 1 GB


  Serial added in to setup and windows update enabled.
  Sata-Raid-Cpu-Chpiset-Lan-Wlan drivers added.
  Added:

  Adobe Photoshop 10
  Adobe Reader 10
  FastStone Image Viewer 4.3
  Firefox 3.6.13
  FreeRapid Downloader 0.85u1
  HjSplit 2.3
  Internet Explorer 8
  Java Runtime Environment 6 Update 23
  K-Lite Codec Pack Mega 6.9
  Mpg2Cut2 2.4
  Nero 8.3.2.1
  Poweriso 4.7
  RocketDock 1.3.5
  Screamerradio 0.4.4
  Sub2Srt 4.2
  Utorrent 1.8.2
  Virtualdub 1.9.8
  Vlc 1.0.5
  Wavelab 5.01b
  Winamp 5.5.6
  Winavi 8
  Windows Media Player 11
  Winrar 3.7

  Kodi:
  Part 1 http://www.mediafire.com/?3jd6osygrmywh9b
  Part 2 http://www.mediafire.com/?f8lgafo34p95ez4
  Part 3 http://www.mediafire.com/?io5tvs887b36ces
  Part 4 http://www.mediafire.com/?otpx7qgnnnbbdhd
  Part 5 http://www.mediafire.com/?kjm31u2xvlfbs1y
  Part 6 http://www.mediafire.com/?maappunqfunu8ax

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Faleminderit ...

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Windows XP me duket nje nder Sistemet Operative me te mira te te gjitha kohrave nga Microsoft! Normal nese nuk e krahasojme me Windows 7 Un tani per tani po perdor Windows XP Professional SP3 dhe me punon shum mire, ne lojra psh skam as1here probleme, te gjitha programet funksionojne per te pervec disa nga Microsoft, por se shpejti te gjith duhet te bejme upgrade ne Windows 7 sepse Vista-n as qe dua ta permende! Sistemi Operativ i deshtuar i Microsoft !!!

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Une e kam kete tash momentalisht, mund tju them qe ju ben edhe juve sepse vet e kam tash, po punon shume i kish disa ndryshime shume te mira, pra keshtu siq duket ne foto.

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Ahh i ka ikur koha XPmegjithse vazhdon te perdoret,dhe te shkarkohet shume.

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e A1Ani
  Anėtarėsimi
  Oct 2011
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kjo Me Te Vertet Funksionoka

 7. #7
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga A1Ani Lexo postimin
  Kjo Me Te Vertet Funksionoka
  Mire se erdhe "A1Ani"
  Pa e provuar vet nuk e postoj fare ne forum te pershendes

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e A1Ani
  Anėtarėsimi
  Oct 2011
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  E kam Provuar dhe Me Te Vertet Funksionon dhe e Kam Ne pc Tim funksionon 100% !!!!

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e marenglen
  Anėtarėsimi
  Jul 2014
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje erdi.... mund te me ndihmosh se si mund ta shkarkoj kete XP
  ... Faleminderit..

 10. #10
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  je vonuar pakez

 11. #11
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga marenglen Lexo postimin
  Pershendetje erdi.... mund te me ndihmosh se si mund ta shkarkoj kete XP
  ... Faleminderit..
  marenglen, tashme edhe une po e kerkoj por nuk po mund ta gjej kete qe kam postu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te heqim Reklamen ne Windows Live Messenger 2011
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 07:17 PM
 2. Pro Evolution Soccer 2011 nė telefonat me Windows Phone 7
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-01-2011, 10:23 AM
 3. Tani mund tė shkarkoni Windows Live Essentials 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 04:16 PM
 4. Windows Live Essentials 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-08-2010, 03:31 PM
 5. Konfirmohet lista me folėsit nė 2011 World Mobile Congress
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 09:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė