Rezultati i sondazhit: SA XHELOZE JENI?

Votuesit
28. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • SHUME FARE....

  3 10.71%
 • SHUME

  11 39.29%
 • PAK

  8 28.57%
 • FARE

  6 21.43%

SA XHELOZ JENI?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 27
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  SA XHELOZ JENI?

  Receta Gatimi

  JENI XHELOZE?Ja pergjigjuni ne sondazh te shohim se jemi a sjemi forum xheloz

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: SA XHELOZ JENI?

  une per veten time jam pak....e inagurova temen une....

 3. #3

  Re: SA XHELOZ JENI?

  Un jam FARE

 4. #4

  Re: SA XHELOZ JENI?

  Votoni te kjo teme

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: SA XHELOZ JENI?

  UNE VOTOVA 2 HERE. TE SONDAZHI I PARE DHE KETU .

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: SA XHELOZ JENI?

  Une jam 2 kg!

  Si i bie shume apo pak?


 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: SA XHELOZ JENI?

  Vec pak,pak fare jam xheloze!!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: SA XHELOZ JENI?

  une sjam fare fare!

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: SA XHELOZ JENI?

  Po ne paskemi gjet tenxherja kapakun mi!

 10. #10

  Re: SA XHELOZ JENI?

  Ti Daku duhesh te jesh kapaku

 11. #11

  Re: SA XHELOZ JENI?


 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: SA XHELOZ JENI?

  Jam ca

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: SA XHELOZ JENI?

  EDHE UNE JAME CA !!!

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e emirarm
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  22
  Reputacioni
  0

  Re: SA XHELOZ JENI?

  xhelozia dhe un jemi shuuuummm larg ....sdi ka i bihet rruga per anej edhe pse shpesh i thom vetit me xhelozu me zor po smuna :S

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: SA XHELOZ JENI?

  lol ata qe kane thene qe nuk jane xheloz jane genjeshtar, une votova shume

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: SA XHELOZ JENI?

  Jam pak, por e le te lire, nuk jam nga tipat qe e bezsis tjetrin as me telefona as ku ishe.

  I them bej ca te duash vetem mos ta marr vesh une

  Keshtu qe me shume behet ai kur i them keshtu dhe e le te lire

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e pablita
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  aty ku dua!!!!
  Postime
  26
  Reputacioni
  0

  Re: SA XHELOZ JENI?

  nese behet fjale per xhelozi ne pergjithesi nuk para jam xheloze por kur behet fjale per personin qe dua jam shuuuum xheloze

  pastaj kot nuk thone s'ka dashuri pa xhelozi

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e VANI1975
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  loutraki grecce
  Postime
  41
  Reputacioni
  0

  Re: SA XHELOZ JENI?

  Un jam pak per vet , arsyen sepse dhe xhelozia e tepert shkateron cdogje
  se po qe xheloz do te thot qe ke humbur besimin
  por dhe pak xheloxi duhet
  sepse esht si kripa se dhe dashuria pa xhelozi esht
  si gjella pa krip ,pa shije se po spati dhe pak xhelozi
  smund te kuptosh ne se te do apo jo
  V A N I

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku di une
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: SA XHELOZ JENI?

  xheloze mund te them se jam shume sidomos kur me japin arsye ( kjo ne lidhje me te dashurin )

  ndersa persa i perket xhelozi vellazerore, shoqerore, prinderore familjare fisnore etj jo aspak. ajo lloj xhelozie nuk ben pjese ne ndjenjat e mia

 20. #20
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: SA XHELOZ JENI?

  un jam 50%

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Sa xheloz/e jeni ?
  Nga ulkina nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 130
  Postimi i Fundit: 26-12-2014, 09:39 PM
 2. Kush janė mė xheloz?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 09-04-2013, 04:49 PM
 3. SA TE GJATE JENI
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:17 PM
 4. Ku jeni??
  Nga albanianboy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 12:31 AM
 5. Si Jeni
  Nga bekaudi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 06:20 PM