Skandali me flamurin shqiptar, PE kėrkon ndjesė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Unhappy Skandali me flamurin shqiptar, PE kėrkon ndjesė

  Receta Gatimi


  Parlamenti Europian ka reaguar lidhur me skandalin e flamurit komunist nė takimin BE-Shqipėri, tė mbajtur nė Bruksel.

  Nė njė deklaratė tė shefit tė Protokollit nė Parlamentin Europian, Fransua Brynazhel, drejtuar ambasadores sė misionit tė Shqipėrisė nė Bashkimin Europian, Mimoza Halimi thuhet se nuk bėhet fjalė aspak pėr njė fyerje tė qėllimshme, por se njė gabim nga ana e protokollit tė PE-sė.

  “Ne emrin tim personal, por edhe tė shėrbimit tė protokollit tė PE, dėshiroj tė kėrkoj falje nė mėnyrėn mė tė sinqertė pėr cdo ofendim tė shkaktuar nga ky gabim i rėndė tė perdorimit tė flamurit te gabuar gjate takimit te 15 Qershorit Shqiperi-BE. Duam t’ju garantojmė se nuk ka qenė aspak njė fyerje e qellimshme nga ana jonė”-vazhdon Brynazhel nė kėtė deklaratė.

  Ai garanton gjithashtu se flamuri I duhur shqiptar eshte perdorur ne te gjitha takimet dhe pritjet e meparshme dhe se njė gjė e tille nuk do tė ndodhe kurrė mė.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  e po kerkuan falje

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  jo nuk e falim...gjobe...te pakten 4 miliard dollar...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tifozėt serbė djegin flamurin shqiptar nė Itali
  Nga 3r1k0 nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 10:22 PM
 2. Britania u kėrkon ndjesė fėmijėve emigrantė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2009, 03:49 PM
 3. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-05-2009, 05:36 PM
 4. Skandali, FSHN pėrjashton Rovena Markun
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-03-2009, 12:18 PM
 5. Skandali, shkarkohet ministri Ylli Pango
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 12:52 PM