Humor me police


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Thumbs up Humor me police

  Receta Gatimi

  Diku ne nje rajon policie digjet nje llampe ndricimi ne zyren e shefit-therret shefi polic zenelin per te nderruar llampen..... po ce do qe dhe mbi tavoline nuk e arrinte dot i shkreti ,se ishte shume lart tavani ;vjen shefi dhe duke pare qe polic zeneli nuk e kishte nderruar dot llampen i bertet me te madhe ;;zenel ,po te gjithe ju policet gomare jeni,,,,,,,, ver nje gazete mbi tavoline qe ta arrish llampen..........

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Takohen dy police te vjeter qe nuk ishin takuar qe nga koha e shkolles;pas pershendetjeve te rastit drejtohen per te pire dicka ne barin perballe komisariatit ,duke qene te dy te perkushtuar ndaj detyres dhe duke mos dashur te abuzonin ,njeri i drejtohet tjetrit;qe te mos e shkelim une do te pi c,fare do te pish dhe ti ,ne fjale e siper vjen kamarieri,dy makiato i thote polici i pare ;dhe per mua dy i thote tjetri...........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kukes, ekzekutohen dy police
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 02:54 PM