Gjėrat qė ti nuk i bėre kurrė … ( Fjalėt e nje vajze drejtuar ish tė dashurit.. )


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Gjėrat qė ti nuk i bėre kurrė … ( Fjalėt e nje vajze drejtuar ish tė dashurit.. )

  Receta Gatimi

  Tė kujtohet kur tė mora makinėn tėnde tė re pėr njė xhiro dhe e pėrplasa ??

  Mendova se do “mė vrisje ” por nuk e bėre .

  Tė kujtohet dita kur tė tėrhoqa zvarrė nė plazh edhe pse ti the qė ishte koha pėr shi , dhe me tė vėrtetė ra shi ??

  Mendova se do mė bėrtisje : Tė thashė ! Por ti nuk e bėre !

  Tė kujtohet koha kur unė flirtoja me tė gjithė pėr tė tė bėrė xheloz , dhe ti me tė vėrtetė u bėre ??

  Mendova se do tė mė lije , por ti nuk e bėre !

  Tė kujtohet dita kur unė hodha me qėllim tortėn me luleshtrydhe sipėr sediljeve tė makinės tėnde ??

  Mendova se do mė godisje por ti nuk e bėre !

  Tė kujtohet dita qė unė harrova tė tė thosha se nė festė duhej tė vije me kostum , dhe ti erdhe i veshur me xhinse ??

  Mendova pėrsėri se mund tė mė lije por ti nuk e bėre !

  Kishe shumė durim me mua , mė dashuroje dhe mė mbroje !

  Kisha shumė gabime qė dėshiroja tė mi falje kur tė ktheheshe nga Vietnami .

  Por ti nuk e bėre mė !

  Nuk u ktheve kurrė nga Vietnami !!!(

  Ndonjehere nuk eshte e veshtire ti thuash gjerat e duhura por te gjesh kohen e duhur per t’i thene…

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e dhimbshme kjo

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  jalla pupupu ..

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  a te ishin gjith djemt si ai

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  a te ishin gjith djemt si ai
  eee

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  wowwwwwwwwwwwwwwwwww

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hehe Njeriu vetem ateher kur te humbas diqka te qmuar ja din vleren (por ateher eshte von)

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  asnjeher ne jete nuk ja dime vleren e gjerave qe i kemi por kerkojme me shume dhe kur i humbasim ato qe i kishim ateher pendohemi po koha ka ikur dhe mbesim pa arsyetim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fjalet qe nuk t’i thashe kurre!
  Nga girl08 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 20-11-2014, 09:47 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-05-2012, 02:28 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 11:18 PM
 4. Gjėrat qė nuk do tė pėrdoren mė kurrė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-01-2011, 12:44 PM
 5. Letra drejtuar Filemonit
  Nga EMAUS nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-10-2007, 11:01 AM