Eklipsi henes me 15 Qeshor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up Eklipsi henes me 15 Qeshor

  Receta Gatimi

  Foto nga Eklipsi i Henes me 15 Qeshor 2011!
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe disa te tjera:


 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Vet i ke shkrep .. Bukur ..

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po vet, nga dritarja dhomes

  Kjo duket me nga afer:


 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  wee ca mjeshtri ky fotografi ee !..ne asnje foto se kisha par henen kaq bukur me par !

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  wee ca mjeshtri ky fotografi ee !..ne asnje foto se kisha par henen kaq bukur me par !
  flm ....

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  wee ca mjeshtri ky fotografi ee !..ne asnje foto se kisha par henen kaq bukur me par !
  njejt si labja

  po un se paskam pare fare ket eklipsin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēarja e hėnės
  Nga Erdi nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2010, 01:28 AM
 2. Ne 15 janar, eklipsi me i gjate i mijevjecarit
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-01-2010, 08:24 AM
 3. Eklipsi me i madh i shekullit, neser ne Azi
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 09:16 PM
 4. Eklipsi Total i Diellit me 1 Gusht
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-07-2008, 07:28 PM
 5. Eklipsi Hėnės - Mars 2007
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-03-2007, 12:52 PM

Etiketat pėr kėtė Temė