.::: SI TE BENI NJE KERKES :::.

1. Vetėm njė kėrkesė pėr ēdo firmė/banner/wallpaper.
2. Kur bėni njė kėrkesė pėrdorni [SIG] per firmė [BNR] pėr banner dhe [WP] pėr wallpaper nė krye tė titullit.
3. Bėni njė pėrshkrim sa mė qartė pėr cfarė po kėrkoni nė mėnyrė qė designers ti pėrshtatet kėrkesės suaj.
4. Duhet tė keni njė minimum prej 10 Mesazhesh tė postuara nė forum.

Pėr tė thjeshtuar punėn dhe pėr ta bėrė atė sa mė tė mirė plotėsoni pikat poshtė.

1) SIG/BANNER madhėsia (default 700x120):

2) AV madhėsia (default 120x120):

3) Wallpaper madhėsia (default 1024x768 ):

4) Emrin/Nofkėn qė doni nė SIG/BNR/WP:

5) Cito ēfare do tė shkruhet tjetėr nė SIG/BNR/WP


* Qė tė bėni njė kėrkesė duhet tė keni njė ninimum postimesh prej 10 mesazhesh nė forum.