Kush do ftese per Google+ (Plus)?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up Kush do ftese per Google+ (Plus)?

  Receta Gatimi

  Google+ eshte rrjeti social i Google! Tani per tani nuk eshte publik, por me ftesa! Fale iceman qe na shperndau disa ftesa tani mund te ftojme te gjithe ata qe duan ta provojne kete social network!  Beni nje postim nen kete teme nese ju intereson ftesa per G+!

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Dua unn 1
  (si si merret ftesa se kam iden )

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Une do te hap nje e-mail vetem per kete,dhe do te kerkoj ftesa pastaj,ide e mire.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Dua unn 1
  (si si merret ftesa se kam iden )
  ne inbox te vjen nje ftese, qe dmth ReniX te fton te regjistrohesh ne Google+ dhe aty eshte linku ku ti duhet te klikosh dhe hapet faqja e regjistrimit, pastaj aty regjistrohesh normal sikur ne Facebook, emri mbiemri mosha etj... vetem se nuk e di sigurte nese duhet patjeter te kesh gmail apo jo ...

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Duje qenė se ėshtė rrjet social do isha i interesuar tė merrja njė ftesė.Ju faleminderit.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ore ku hapet kjo njher se me plasi

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ejjjjjjjjj..........dergoni nje ftese edhe nga une

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe na dergo nje

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  dergonani nje ftese!!!! po ku e marim ftesen ketu ne forum???

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ne inbox te vjen nje ftese, qe dmth ReniX te fton te regjistrohesh ne Google+ dhe aty eshte linku ku ti duhet te klikosh dhe hapet faqja e regjistrimit, pastaj aty regjistrohesh normal sikur ne Facebook, emri mbiemri mosha etj... vetem se nuk e di sigurte nese duhet patjeter te kesh gmail apo jo ...
  faleminderit shum ice ....e kuptova !

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  PO te vizitoni adresen plus.google.com do te kuptoni se si mund te futeni!

  Majdi, nuk ka nevoj per tutorial Nese dikush eshte rregjistruar ne Facebook, imagjino ne Google+

  Me dergoni ne inbox, adresen email, qe doni te merrni ftesen

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Joan
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Duhet te kesh adrese ne Gmail, sepse nuk te lejon ndryshe( hapa gmail vtm per g+ ) Shpresoj qe me vone te lejohen te gjith llojet e e-mail.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Google shton Filma, TV Shows dhe Revista ne Google Play
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-06-2012, 07:45 PM
 2. 20 000 $ kush Haker thyen Google Chome - in
  Nga lovee nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 07:01 PM
 3. Google sjellė mė shumė detaje rreth Google TV
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-10-2010, 08:56 PM
 4. Google avancon Androidin me Voice Actions dhe Google to Chrome
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 11:49 AM
 5. Se shpejti Google Wave - Vala e Google
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 07:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė