Parajsa ishullore, ja modeli i fundit i Yacht-it modern ...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Parajsa ishullore, ja modeli i fundit i Yacht-it modern ...

  Receta Gatimi

  "Tropical island Paradise", eshte dizenjuar nga British boat builders Yacht Island Design, dhe eshte 90 m i gjate.

  Ai do te kete edhe nje vullkan ne "pronesi", nje kaskade e cila do ta hedhe ujin ne pishinen e cila ndodhet ne bordin e yacht-it, si edhe nje flotilje ishujsh tropikale, qe jane imitacione te ishujve Caribbean, te Polinezise ne Oqeanin Indian.


  Kapaciteti i ketij super yacht-i eshte jo me shume se dhjete persona dhe shpejtesia e levizjes 15 nyje ( 28 km/ore) ne ore.
  Ne brendesi te asaj qe duket si vullkan do te kete kinema, librari, salla lojrash, palestra, suita Vip.
 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ku mi gjen keto moj

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kete: flotilje dhe kete: imitacione nuk i kuptova nese mundet dikush 1 shpjegim te vogel... faleminderit paraprakisht

  sa i perket temes, gjera qe as enderr nuk i shohim

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  kete: flotilje dhe kete: imitacione nuk i kuptova nese mundet dikush 1 shpjegim te vogel... faleminderit paraprakisht

  sa i perket temes, gjera qe as enderr nuk i shohim
  ti se di cdo me then flotilje ? imitacione ???
  as un

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje Ishull mbi nje Super Yacht
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-09-2012, 07:38 PM
 2. Parajsa mbi Tokė (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-05-2012, 02:22 PM
 3. Parajsa e panjohur, 5 ishujt me te bukur
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-06-2011, 09:45 PM
 4. Yacht luksi: The Streets of Monaco
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-01-2011, 10:41 AM
 5. Parajsa dhe Ferri nė Bibėl
  Nga Sefedini nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 12:50 PM