Rezultati i sondazhit: Ēfarė do ju pėlqente tė kishte mė shumė Forumi?

Votuesit
49. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Diskutime Shoqėrore!

  24 48.98%
 • Video Humoristike!

  7 14.29%
 • Video Mėsime!

  20 40.82%
 • Guida & Udhėzime!

  10 20.41%
 • Lajme VIP!

  10 20.41%
 • Lajme nga Informatika!

  20 40.82%
 • Kėshilla Bukurie!

  8 16.33%
 • Receta Gatimesh!

  8 16.33%
 • Lojra tė Ndryshme!

  10 20.41%
 • Tjetėr (po e shkruaj mėposht)!

  5 10.20%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 52
 1. #21
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Tipiku Lexo postimin
  ....

 2. #22
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

 3. #23
  i/e rregjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  7
  Reputacioni
  0

 4. #24
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ..

 5. #25
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ..

 6. #26
  i/e rregjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  7
  Reputacioni
  0
  .......

 7. #27
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  per pyetjen ,.nuk behet fjale te diskutojme.po per deshirat tona ,dihet qe nuk mbarojne./////////////????????????????????????????po per mua mire do ishte te mbaheshin ,, mundesisht / sa me larg nga forumit ,qe patjeter jam dhe une / INJORANTET PO PATJETER ,,,,,,(POLITIKANET).

 8. #28
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e kam then , do doja te kish me shum tema shoqerore aktuale.... me shum debate ...diskutime.....

 9. #29
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  do doja te ishte ne forume zona pa censure, ku mund te shpreheshe si te duash dhe moderatori mos te korigjoi anje postim

 10. #30
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  do doja te ishte ne forume zona pa censure, ku mund te shpreheshe si te duash dhe moderatori mos te korigjoi anje postim
  ke chit chat per ate pun ti ....

 11. #31
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  do me pelqente te shkruaja me dialektin tim ;P dhe te bisedonim po me ate dialekt

 12. #32
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  do me pelqente te shkruaja me dialektin tim ;P dhe te bisedonim po me ate dialekt
  hahahahaha , gje qe mund ta realizosh...sepse sje i vetmi kosovar ktu.......mund te na shanit pa limit ne te tjerve , se sdo mernim gje vesh

 13. #33
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahahahaha

  jooooo s`jemi ashtu ne

  por do behej me shum shaka ashtu (e keshtu un qesh e ti shiko s`ben )

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahahahahahaha

  jooooo s`jemi ashtu ne

  por do behej me shum shaka ashtu (e keshtu un qesh e ti shiko s`ben )
  po ca shakaje do behej...do ish sikur te flisje me veten

 15. #35
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  jo nese dije edhe ti sikur un te flisje, nuk do ishte sikur po flisje me veten

  nese flas vetem un po...

 16. #36
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po tema skerkon gjera te pa mundura mo
  te ish ashtu , un do doja qe ne forum , te kishte ca kosfrutash falas , sa her te hyje...mmmmmmm

 17. #37
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahaha

  po de po se e beme fontane deshirash ketu

  shaka ishte se kuptohet ajo... keshtu e mezi po mirremi vesh lemo me dialekte etj... (hahaha shaka )

 18. #38
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  atee thuaj , kshu jemi ne shqiptaret...themi te gjith te njejten gje , por smerremi vesh dot

 19. #39
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  do doja te ishte ne forume zona pa censure, ku mund te shpreheshe si te duash dhe moderatori mos te korigjoi anje postim
  Ne cilin pjes ju eshte modifikuar postimi pa te drejte?

  Nese ēdo anetar shkruan me dinjitet, asnjehere nuk eshte vepruar modifikimi apo fshirja!

  Ajo qe ju quani "censur" jane rreth 10 rregulla qe duhet ti permbahemi te gjithe per te patur nje faqe sa me sistematike dhe serioze!


  Faleminderit!

 20. #40
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Asnjeher nuk ka ndodhe te fshihet nje shkrim se kam ber,ka pas raste se kemi dal nga tema por kurr nuk na jen cenzurizu shkimet ... sinqerisht eshte 1-she per mua .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 22-07-2013, 03:38 PM
 2. Ēfarė ore e pėrdorni mė shumė Internetin?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-04-2013, 11:14 PM
 3. Femrat, ēfarė i kėnaq mė shumė
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 01:03 AM
 4. Cfare do te besh pasi te dalesh nga forumi ?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 203
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 01:18 PM
 5. Cila eshte Hapesira qe po pelqeni me shume tek FORUMI i Ri (v.4)
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 30-01-2009, 08:39 PM

Etiketat pėr kėtė Temė