Rezultati i sondazhit: Ēfarė do ju pėlqente tė kishte mė shumė Forumi?

Votuesit
49. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Diskutime Shoqėrore!

  24 48.98%
 • Video Humoristike!

  7 14.29%
 • Video Mėsime!

  20 40.82%
 • Guida & Udhėzime!

  10 20.41%
 • Lajme VIP!

  10 20.41%
 • Lajme nga Informatika!

  20 40.82%
 • Kėshilla Bukurie!

  8 16.33%
 • Receta Gatimesh!

  8 16.33%
 • Lojra tė Ndryshme!

  10 20.41%
 • Tjetėr (po e shkruaj mėposht)!

  5 10.20%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 52
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?

  Receta Gatimi

  Cilat argumente ju terheqin me teper?  Ju ftoj te merrni te gjithe pjes ne kete sondazh duke votuar temat apo argumentet qe keni me shume interes!
  Nese ne sondazh nuk eshte argumenti qe ju intereson me shume, ju ftoj ta shkruani ate nen kete teme


  Ju faleminderit per bashkpunimin!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Shoqeria dhe diskutimet me ta

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Harrova,me pelqen shume edhe shoqeria me anetaret e ketij forumi.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Asnjeri prej jush nuk e ka kuptuar pyetjen!!! Behet fjale per ēfare diskutimesh doni te ket ne te ardhmen me shum!!!! Jo ēfare pelqeni tek forumi!

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Per mendimin tim,do me pelqente te kishte me shume diskutime nga informatika,nuk e di por ndoshta eshte dhe pasioni im prandaj,gjithsesi mendoj se cdo nga ato 9 pikat me siper jane te rendesishme dhe te kendshme per diskutime.

 6. #6
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Pak nga te gjitha...........
  Te preferuarat e mia jane lajmet nga informatika(programe, video guida ndihma ndaj njeri tjetrit etj.)
  Si edhe dikutimet shoqerore.

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e albaahajdini
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Vendndodhja
  kosova
  Postime
  3
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  une do te kisha pasur deshire qe te kishte tema per librat , per shkrimtaret e medhenj,si dhe te debatojme per nje liber te lexuar !

 8. #8
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Une mendoj se do ishte me mire sikur te kishte me shume diskutime shoqerore, ndoshta keshtu do te terhiqte me shume pjesmarrje te anetareve te sapo regjistruar ne forum. Kohet e fundit kam vene re qe anetaret e rinj, sapo vijne, bejne 10-15 postime dhe nuk behen me te gjalle...Gjithsesi, kjo varet edhe nga interesat e tyre, por prap, mendoj se duke patur me shume diskutime shoqerore do ti terhiqte ata te jepnin mendimet dhe opinionet e tyre, dhe keshtu ndoshta do te rritej edhe pjesmarrja ne forum.

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  do doja te kish shum debate

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hajde ta mba te besh me mua debat icon_eek.gif

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kur te duash

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Cakto diten edhe fillojm

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  diten thot
  do qe te marr masa
  ne vend ore
  qe tani

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ok fillo

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Jo fillo ti

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kam respekt per vajzat

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kam respekt per me te vegjlit

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e ti je engjelli im
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  pershendejte te gjithve

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ti je engjelli im Lexo postimin
  pershendejte te gjithve
  Do te ishte mire te besh nje prezantim pak me te gjate

 20. #20
  i/e rregjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  7
  Reputacioni
  0

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 22-07-2013, 03:38 PM
 2. Ēfarė ore e pėrdorni mė shumė Internetin?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-04-2013, 11:14 PM
 3. Femrat, ēfarė i kėnaq mė shumė
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 01:03 AM
 4. Cfare do te besh pasi te dalesh nga forumi ?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 203
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 01:18 PM
 5. Cila eshte Hapesira qe po pelqeni me shume tek FORUMI i Ri (v.4)
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 30-01-2009, 08:39 PM

Etiketat pėr kėtė Temė