Rezultati i sondazhit: Ēfarė do ju pėlqente tė kishte mė shumė Forumi?

Votuesit
49. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Diskutime Shoqėrore!

  24 48.98%
 • Video Humoristike!

  7 14.29%
 • Video Mėsime!

  20 40.82%
 • Guida & Udhėzime!

  10 20.41%
 • Lajme VIP!

  10 20.41%
 • Lajme nga Informatika!

  20 40.82%
 • Kėshilla Bukurie!

  8 16.33%
 • Receta Gatimesh!

  8 16.33%
 • Lojra tė Ndryshme!

  10 20.41%
 • Tjetėr (po e shkruaj mėposht)!

  5 10.20%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 52 prej 52
 1. #41
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Receta Gatimi  Per ēdokush qe ka ankesa mbi keq manaxhimin e forumit nga ana e stafit dhe te drejtat e anetareve, mund te dergojne ankesen e tyre ne nenforumin "Sygjerime dhe Ankesa!" ose te kontaktoj administratoret nga forma e kontaktimit qe e gjeni ne fund te ēdo faqe.

  Vini re:Si moderator nuk marr parasysh te njoftoj anetaret per ndryshimin e:

  Heqjen e shenjave te pikesimit te teperta ne titullin e temes
  Futjen ne tag CODE linket e postuara nga anetaret
  Spostimin e temave ne nenforumin e caktuar
  Dhe ndryshimin e titullit kur ai permban vetem fjalen "ndihme", "urgjente", "vdiqa" etj.

  Nese ka limite, ajo behet per sigurin e anetareve ne mos infektimin nga viruseve te ndryshem.
  Nese postimi juaj eshte fshire, lexoni rregullat e forumit, pasi mund te jete ndesh "rregullores"!

  RX!

 2. #42
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Lojra online midis antareve te forumit, si pershembull SHah, counter strike, edhe tema politike me shume, ne qofte se eshte mundesia kuptohet.

 3. #43
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Lojra online midis antareve te forumit, si pershembull SHah, counter strike,.
  dhe mua do me pelqente shum kjo !!...

 4. #44
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha olsi 1 dore Counter Strike do e luaja edhe un me shum qejf

  shah di vetem ti vendos guret ne vend, dhe ata ushtaret e di qe levizin para dhe hane (ja marrin gurin tjetrit) anash, me shum jo

 5. #45
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Lojra online midis antareve te forumit, si pershembull SHah, counter strike, edhe tema politike me shume, ne qofte se eshte mundesia kuptohet.
  Faleminderit per keto "feedback" (sygjerime)!

  Nese nuk e keni vene re, ne forum eshte mundesia te krijohen kampionate me lojrat arcade 2, 4 ose 8 anetare! Kerkesa per te hapur nje kampionat mund te behet ne nenforumin e lojrave pasi te keni zgjedhur cilen loje duani te luani.

 6. #46
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  mua DO ME pelqente te kishim edhe nje teme per aktoret me te preferuar .per menyren se si jetojne apo si perjetojne jeten ne publik .TE PAKTEM PER KETA SHQIPTARE

 7. #47
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  aliu kte zon e ke ne forum
  http://www.lirenti.com/forums/98-Thashetheme-Vip
  ktu mund te gjesh lajme te kti tipi...ose te postosh

 8. #48
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  aliu kte zon e ke ne forum
  http://www.lirenti.com/forums/98-Thashetheme-Vip
  ktu mund te gjesh lajme te kti tipi...ose te postosh
  per shqiptare nuk ka ,kto jane thash e them do te doja nji linje standarte.psh pardje isha ne tr te myslim shyri rruges kur ecja pash robert ndreniken duke ec , dhe per respekt i ofrova nji kafe, per kenaqesine time pranoj .bera muhabet me te une u kenaqa ,po ju cfare kenaqesish te ktij modeli keni patur eh

 9. #49
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  disa lojra te reja...

 10. #50
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  disa lojra te reja...
  sesht mire fare


 11. #51
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ca lojra te tjera se na u merziten ata pinguinet prz

 12. #52
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  lojra te reja siq e permendi olsii psh.shah online futboll sikur jan do lojra ne google me e fitu kampionatin nese din me luajt etj etj.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 22-07-2013, 03:38 PM
 2. Ēfarė ore e pėrdorni mė shumė Internetin?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-04-2013, 11:14 PM
 3. Femrat, ēfarė i kėnaq mė shumė
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 01:03 AM
 4. Cfare do te besh pasi te dalesh nga forumi ?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 203
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 01:18 PM
 5. Cila eshte Hapesira qe po pelqeni me shume tek FORUMI i Ri (v.4)
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 30-01-2009, 08:39 PM

Etiketat pėr kėtė Temė