Receta Gatimi

Si mund te gjej paswordin per te hapur Windows-in


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Si mund te gjej paswordin per te hapur Windows-in

  kam nje laptop qe ma len nje shoku im. por kur e ndez per te filluar pune me kerkon username dhe pass. a ndonje menyre per te gjetur passwordin pa e formatuar laptopin?
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Provo njehere nga safe mode ......shko ne user account ndrysho pass-in dhe restarto pc
  Nese nuk ben pune me kete atehere te duhet nje program passware........
  Me thjeshta do ishte ta maresh tel. ate shokun qe te japi passwordin

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Provo njehere nga safe mode ......shko ne user account ndrysho pass-in dhe restarto pc
  Nese nuk ben pune me kete atehere te duhet nje program passware........
  Me thjeshta do ishte ta maresh tel. ate shokun qe te japi passwordin
  faleminderit per pergjigjen. mund te me thuash dicka me teper per programin qe nevoitet per ti bere remove pass? sa per telefonin nuk mund ta mar dot ne tel shokun sepse fatkeqsisht nuk jeton me qe nga viti 2008. kjo eshte dhe arsye qe dua ta hap laptopin qe me ka len ai. sepse un kam 3 laptope nuk e kam problemin qe me nevoitet per pune. thjeshte dua ta hap dhe ta keme aty. me kuptove. ?

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  sa per telefonin nuk mund ta mar dot ne tel shokun sepse fatkeqsisht nuk jeton me qe nga viti 2008. kjo eshte dhe arsye qe dua ta hap laptopin qe me ka len ai. sepse un kam 3 laptope nuk e kam problemin qe me nevoitet per pune. thjeshte dua ta hap dhe ta keme aty. me kuptove. ?
  Me fal nuk e dija per shokun dhe me vjen keq sidoqofte
  Nuk e kam provuar ndonjehere si program por besoj se nuk eshte i veshtire.
  Programi eshte ky kliko ketu

  PS provo njehere tek username te shkruash administrator dhe si pass lere bosh

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ska gje. ok flm por un perseri kam dicka te pa qarte si do ta instaloj programin un te laptopi??!! sepse nuk bej dot asnje veprim ...

 6. #6
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Mbase per kete do te na ndihmojne cunat e tjere ne forum.....programi hidhet ne nje disk bootable dhe nepermjet diskut mund te veprosh ne pc

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ok shum faleminderit. po pres ndihma te tjera nag cunat. gjithsesi shum faleminderit per ndihmen tende.

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Eshte shume e veshtire mendoj,pasi ai eshte Windows teper i vjeter dhe nuk mendoj se do ket ndonje program per heqjen e pasit,gjithsesi medoj ta formatosh,dhe ti vendosesh nje sistem operativ pak me te avancuar,ne qoftese e perballon,se me sa po shoh qenka shume e i vjeter.

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  te njejtin mendim kam edhe une me Kliton, por ne SAFEMODE nuk mund te futesh ? Se mos i nderroje passwordin pastaj...

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  po cuna eshte shum i vjeter edhe laptopi edhe windowsi. e thash arsyen pse duhate ta kem kete4 laptopin. faleminderit per ndihmen tuaj.

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e Momoja
  Anėtarėsimi
  Dec 2010
  Vendndodhja
  Vlore (mos do gje dhe lagjen ? ... pfff )
  Postime
  108
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Se pari... Me vjen shum keq per shokun tend !
  per sa i perket pyetjes.... un gjss mendoj se mund ta lidhesh hard diskun si tru te jashtem me nje kompjuter tj... qe supporton win 2000 dhe te kopjosh cdo data te ruajtur...
  per sa i perket qe te punosh ne te, nuk ma merr mendja pervecse ta formatosh ose te futesh nga bult-in administrator account <te duhet versioni i sakte i lap topit dhe menyra, shiko FAQ te lap topit dhe win 2000>
  shpresoj tia dalesh

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Momoja Lexo postimin
  Se pari... Me vjen shum keq per shokun tend !
  per sa i perket pyetjes.... un gjss mendoj se mund ta lidhesh hard diskun si tru te jashtem me nje kompjuter tj... qe supporton win 2000 dhe te kopjosh cdo data te ruajtur...
  per sa i perket qe te punosh ne te, nuk ma merr mendja pervecse ta formatosh ose te futesh nga bult-in administrator account <te duhet versioni i sakte i lap topit dhe menyra, shiko FAQ te lap topit dhe win 2000>
  shpresoj tia dalesh
  te falenderoj....

 13. #13
  i/e rregjistruar Maska e Isni
  Anėtarėsimi
  Jul 2013
  Postime
  3
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  si ta gje passwordin e pc

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e mimik
  Anėtarėsimi
  Jan 2014
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Eshte nje soft me emrin Erd commander, bej nje Cd me te dhe startoje kompjuterin nga ky Cd aty shiko opsionet qe kane te bejn me ndryshimin e Passwordit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si mund te gjej password per wireless?
  Nga PinkPrincess nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-04-2012, 12:25 PM
 2. Kush mund te me gjej nje ....
  Nga B|1n1 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 30-01-2010, 09:05 AM
 3. Si mund te gjej lojra per Samsung E900 ?
  Nga Loni10 nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-08-2008, 01:20 AM
 4. Si mund te gjej password per wireless?
  Nga PinkPrincess nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM