Sirena gjigande


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Sirena gjigande

  Receta Gatimi

  A keni parė ndonjėherė art gjigand, pėr mė tepėr i krijuar nė ujė? E vetmja ndodhet nė qytetin port tė Hamburgut, ku njė sirenė gjigande ėshtė vendosur nė ujėrat e njėrit nga liqenet e formuara nga lumi Alster qė ėshtė rrjedhė e lumit Elba. Ajo ėshtė e lartė 5 metra, e ndėrtuar me plastikė dhe ēelik, ėshtė vepėr e njė akademie artesh lokale. Kjo sirenė do tė jetė e vizituar nga turistėt dhe kuriozėt deri mė 12 gusht. Atėhere vizitojeni dhe ju.


 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahhahhah (prit majdi tani ketu te kjo tem haha) do ket shum vizitor se ngjason me merli monro

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  gjith kjo veper arti gjigante....nuk e benin dot ne nje tjeter pozicjon ???...
  imagjinata ime , me tregon se posht saj gjented kjo


 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahhahhahah plaq mir dreq se me ber kurjoz tani te mendoj si duekt ajo ne ate pozit? mbase nuk e ka gjith trupin?

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nga e di ti qe eshte ne ate pozicion , mbase eshte

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shume e bukur !

  Me shume deshire do ta vizitoja ...

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sirena me gjunj

  ide e leztsjme por vertet, duhet te ndronin pozicionin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Femra gjigande!!!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 05:57 PM
 2. Foto: Kapet anakonda gjigande
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 08:53 AM
 3. Gruaja me kėmbė gjigande
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 10:32 PM
 4. Fruta gjigande per njerez te xxlarge
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 04:56 PM
 5. Sirena - Te jete e vertete?
  Nga tony65 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 10:46 AM