Ku jeni??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 64
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Ku jeni??

  Receta Gatimi

  Nga jane kto yjet e forumit kan humbur fare...

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po ti ku ishe deri tani

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  albanianboy edhe ti paske humbur sikur une me duket ....

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ahhh pyetje me vend kjo, por disa me pushime mendoj,disa me pune,keshtu qe te presim sa te mbarojn pushimet.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ne Hen ,

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ej si eshte puna,dhe mu duk sikur e pashe Majdin ne hen ,por thashe sdo jete ai,por ai paska qene.

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un isha mo dola per kafe ne hen

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Ej si eshte puna,dhe mu duk sikur e pashe Majdin ne hen ,por thashe sdo jete ai,por ai paska qene.
  eshte Beka apo s`eshte Beka ? Beka vete ishte ne fund (Majdi shaka)

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Hola! Besoj nje 15 ditsh na lejohet ne vit te shkeputemi por vendin se harrojm!

  te fala te gjitheve atyre qe po marrin rreze ne bredet apo duke lodh koken ne pun

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Un isha mo dola per kafe ne hen

  dole me hene apo....

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  albano , esht periudha e till...jan te zen njerzit ....po ne te pakten e sjellim koken. ti ke 1 muaj qe shyn fare per vete

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Un isha mo dola per kafe ne hen
  thash se kishe vajt per plazh aty

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  albano , esht periudha e till...jan te zen njerzit ....po ne te pakten e sjellim koken. ti ke 1 muaj qe shyn fare per vete  thash se kishe vajt per plazh aty
  jo jo kisha pun

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahahaha o ju jeni t'papame faree...

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  [QU


  OTE=albanianboy;122764]hahahahahaha o ju jeni t'papame faree... [/QUOTE]  e dim ket gje kaher e kemi mesu

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hmm epo un e kam then sinqerisht + dhe me embel... kte dije hahaha ^_________^

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  he ore albano ngele te kjo tema ti....po te dalesh neper forum , do kuptosh se ne aty jemi....skemi humb,.....je ti qe ke humb ....

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  he ore albano ngele te kjo tema ti....po te dalesh neper forum , do kuptosh se ne aty jemi....skemi humb,.....je ti qe ke humb ....
  hahaha.. kam dal pak nga korridori ..

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hahaha.. kam dal pak nga korridori ..
  Kujdes mos dil shum se bie ne sy pastaj haha

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  hmm epo un e kam then sinqerisht + dhe me embel... kte dije hahaha ^_________^

  un e kam then sinqerisht -dhe ne menyr shum te njelmet

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Kujdes mos dil shum se bie ne sy pastaj haha
  apo sjam shum i kerkuar... hahaha ^___^

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  un e kam then sinqerisht -dhe ne menyr shum te njelmet
  aaa gz at'her... u be nje lemsh i madh ktu u ngatrruam fare sdim cfare po shkruajm.. po ti je e para... hahahaah (shaka)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Sa xheloz/e jeni ?
  Nga ulkina nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 130
  Postimi i Fundit: 26-12-2014, 09:39 PM
 2. A jeni te Lumtur?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 10-08-2013, 12:34 AM
 3. Sa te turpshem jeni ??
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 21-05-2013, 12:02 PM
 4. A jeni nervoz
  Nga b3ha nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 22-01-2013, 10:09 PM
 5. Si Jeni
  Nga bekaudi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-01-2010, 06:20 PM