Aksident I Rėndė Nė Fier, Shuhet Familja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Unhappy Aksident I Rėndė Nė Fier, Shuhet Familja

  Receta Gatimi
  Aksidenti ka ndodhur ne afersi te fshatit Mollas te Fierit, ne aksin nacional Levan – Tepelene, rreth ores 22:15 minuta te mbremjes se te premtes. Automjeti me targa italiane, ne te cilin udhetonin 5 persona, anetare te familjes Ismaili, ka humbur kontrollin dhe ka dale nga rruga.

  Bashkeshortet Pellumb dhe Anife Ismaili perkatesisht 55 dhe 52 vjec kane mbetur te vdekur ne vend dhe bashke me ta edhe dy djemte e tyre Arjani 23 vjec dhe Ismail Ismaili 28 vjec.

  E plagosur rende ka mbetur bashkeshortja e njerit prej djemve Suela Ismaili, e cila eshte transportuar me urgjence ne spitalin rajonal te Fierit, ku ndodhet ne reanimacion. Familja Ismaili ishte duke udhetuar per ne banesen e saj ne fshatin Gorishove te rrethit Fier, pas nje vizite qe kishte kryer ne Permet tek disa te njohur.

  Paraprakisht mendohet se, shpejtesia e larte e automjetit, kane edhe shkaku kryesor qe makina doli nga rruga.Drejtuesi nuk ka mundur dot te manovroje dhe ka dale nga rruga.

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Cfarte thuah.....iu prehte shpirti ne paqe.
  Problemi me emigrantet eshte nje problem serioz se pothuaj cdo dite sheh lajme te tilla.
  Faji eshte i rrugeve dhe i sinjalistikes por edhe shoferet qe qe ecin si te cmendur ne rruge te tilla kane nj pjese te mire te fajit.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po ata i din rruget te ecin ngadal

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  rruga sh e mir ish , se tani ish ndertuar autostrada.....ata po vinin nga permeti per vizit...do i ken kthyer nja ca dopio...gjithsesi , gjynah ...4 veta nga nje familje , e per me teper te gjith e rinj

 5. #5
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  rruga sh e mir ish , se tani ish ndertuar autostrada.....ata po vinin nga permeti per vizit...do i ken kthyer nja ca dopio...gjithsesi , gjynah ...4 veta nga nje familje , e per me teper te gjith e rinj
  Ajo rruge nuk i ka standartet e duhura labe.....
  Sinjalistika eshte zero me bisht...

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ajo rruge nuk i ka standartet e duhura labe.....
  Sinjalistika eshte zero me bisht...
  Fajin me te madh e ka pas shoferi, i cili nuk duhej te ecte aq shpejt.Kaq aksidente nuk kane ndodhur kur rruget ishin me gropa.E shikoni qe nje moment cmendurie injerit person vrau gjithe pjesen tjeter te familjes?

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ehh tanii
  te rrim e te gjejm kush e kish fajin rruga apo shoferi sja vlen...ca ndodhi ,ndodhi
  uroj shum qe te tilla lajme te bejn qe te reflektojn si ata qe bejn rruget , dhe ata qe i japin makines..se pasojat jan fatale

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Per mendimin tim asfaltimi i rrugeve rrit aksidentet.Nje njeri qe ka mend kur udheton me familjen nuk duhet te konsumojė alkol.Fajin e kane pasur edhe te tjeret te cilet mund ta kene nxitur te pijė.

 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  sa keq...cfare humbjeje...shkojne vuajne e sakrifikojne ne vend te huaj, e ate nje jave qe kthehen per pushime prane te afermeve te tyre humbin jeten...

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  . .Lexova cdo resht ..Dhe mu renqeth mishi ..Te humbesh nje person dhe duket sikur te ka ren bota mbi kok . .Por te shuhet nje familje ....Ska fjal ngushelluse przz . .Pfff cesht jetaa ...!!

 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Tragjedi do ta quaja 1 familje te shuhet komplet.

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa gjynaf per kete familjen! Plus gjendjes se keqe te rrugeve i shtohet dhe pija e shpejtesia :S

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shuhet shkrimtari qė zbuloi tė vėrtetat e fėmijėrisė
  Nga Mina nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-05-2012, 06:04 PM
 2. Pasioni shuhet pas moshės 30-vjeēare
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-05-2012, 09:36 PM
 3. Njė yll ndizet, njė tjetėr shuhet!
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-07-2011, 04:54 PM
 4. Aksident i rende ne Lezhe, 4 te vdekur
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 07:17 PM
 5. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 03:27 PM