Cila do ish dhuntia qe do te donit te kishit ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Cila do ish dhuntia qe do te donit te kishit ?

  Receta Gatimi

  Nese do kerkonit nje dhunti nga nena natyre...cila do ishte ajo

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  1 super fuqi sigurisht

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  1 super fuqi sigurisht
  fuqi fizike , mendore , shpirterore ?

  do doja te behesha e pa dukshme .....dhe aftesin per te mos u plakur kurr

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  fizike mendoj se mendore mundim :S

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  . .Te isha e afte te dija mendimet e cdo personi . .

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Bela14 Lexo postimin
  . .Te isha e afte te dija mendimet e cdo personi . .
  dhe kjo sdo ish aspakkk keq ....

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  NJe dhunti qe nuk thuhet ahahah

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  te mos plakem kurr

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Te mos flija gjum!

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e Selda Fr
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  fuqi fizike , mendore , shpirterore ?

  do doja te behesha e pa dukshme .....dhe aftesin per te mos u plakur kurr
  mendoje dhe nje here te dyten...

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e Selda Fr
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  [QUOTE=ReniX;123634]Te mos flija gjum![/QUOT

  atehere sdo shihje endrra...

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Bela14 Lexo postimin
  . .Te isha e afte te dija mendimet e cdo personi . .
  e kam kete dhunti,mjafton ta shoh njehere ne sy dike,dhe e kuptoj se cfare lloji tipit eshte,por do doja te isha pak egoiste,sepse nga momaneti qe linda e deri tani nuk beje gje tjeter vecse hidhem ne flak per te tjere,

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  te isha inegzistente!...do doja shume

 14. #14
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  te luaja edhe ne kitare elektrike
  se ne keto momente po luaj me akustike

 15. #15
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahahha te isha mashkull ....

  do doja te mos kisha keto parandjenja qe kam...ose shqisen time te gjashte ...nuk e dua...dhe kete e theme me bindje....sepse sa me pak te paramendja apo te analizoja dike me e qete do te isha...vetem se i zberthej brinjet vetem duke e pare njehere ne sy apo duke biseduar...arrij ta psikologjis boten dhe kapacitetin qe ka....dhe macokun qe ka ne bark ...hahahahaha

  e une do doja te kisha dhunti nje person tjeter timin...pertej kesaj qe shoh...nje njeri pa shqisa...do i kurseja vetes shijen e hidhur te te njohurit te njerezeve.....

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Do doja te kisha nje super memorie

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Do doja te kisha nje super memorie
  Futi 24GB RAM DDR3 ta then

  Do doja te isha hija dhe ta shikoja dikend

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Jo me mire nje SSD

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare kishit veshur sot?
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 95
  Postimi i Fundit: 01-08-2017, 04:12 PM
 2. Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...
  Nga aldy nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 171
  Postimi i Fundit: 11-12-2015, 12:55 AM
 3. Pėrgjigje: 76
  Postimi i Fundit: 29-11-2014, 01:12 AM
 4. Si donit ta kishit emrin?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 29-04-2014, 10:45 PM
 5. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 09:42 PM