Receta Gatimi

Paragjykimi eshte i verber


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Smile Paragjykimi eshte i verber

  Ishte nje tren qe po nisej per ne Londer ne nje kabin ishin ulur nje burre dhe gruaja e tij pak me pas me ta u ulen dhe nje djale i ri me baban e tij ,djali ishte rreth 25 vjeq dhe djali hapi dritaret dhe bertiste baba-baba shiko se si pikat e shiut bien ne doren time .Qifti u habit sesi nje djale aq i madh te kishte nje sjellje te tille pas pak ai filloi baba-baba lista vrapojne mbas nesh babai buzeqeshi qifti u shtang djali perseri filloi baba shiko lulet sa te bukura qe jane qifti nuk mund te duronte me shume dhe i kthye babait te djalit duhet ta vizitoni mjekun pasi qe nuk eshte e mundur qe nje djale 25 vjeqar te kete nje sjellje te tille .babai iu kthye ne sapo dolem nga mjeku djali im ishte i verber dhe me ne fund e fitoi shikimin...... Prandaj thone mos me paragjyko nese nuk me njeh

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  shum e ver8 !

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  sa e bukur ! shum domethenese !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A sheh endrra nje i verber ?!
  Nga rrugaci i vogel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-12-2015, 12:09 AM
 2. Sportistja e verbėr mahnit botėn !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 08:00 PM
 3. Si tė aktivizojme windowsin mbasi eshte zbuluar qe eshte kopje
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 12:40 PM
 4. Nje verber kapet duke ec me shpejtesi!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 07:09 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2007, 11:45 PM