10 operacjonet plastike me te tmerrshme!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  10 operacjonet plastike me te tmerrshme!!!

  Receta Gatimi

  Hang Mioku


  Jocelyn Wildenstein


  Michael Jackson( ku mbi 10 nderhyrje i kish vetem ne hund )


  Pete Burns


  Dennis Avner ("gruaja" mace )


  Eric Sprague


  Donatella Versace


  Jackie Stallone


  Amanda Lepore


  Michaela Romanini

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  me mir mos ti kisha par fare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
  Nga rrugaci i vogel nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 13-03-2013, 04:50 PM
 2. Pro apo kunder nderhyrjeve plastike?
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 04:38 PM
 3. Frika e tmerrshme nga miu!?
  Nga Erinaa nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 12:14 PM
 4. Vip-at ne gjendje te tmerrshme.
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-05-2011, 08:35 PM
 5. Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 08:39 PM