10 VIP-a qe ngjasojne me kafshet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Talking 10 VIP-a qe ngjasojne me kafshet

  Receta Gatimi

  Flava Flav & shpirt keq


  Tina Turner & a Chow Chow


  Prince & Miniature Pinscher (lloj qeni)


  Hitler Cat


  Wilfred Brimley & macja


  Dog The Bounty Hunter & luani


  Mark Zuckerberg & elefanti detit


  Taylor Lautner & Lama


  Jack Black and a French Bulldog


  Josh Hartnett ( sa qeff e kam kte )and a Golden Retriever
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 30-08-2011 mė 05:00 PM. Arsyeja: fotot

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Si i paskan gjet! Fiks fare!

  tani dolen fotot

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  HAha o sa kam qesh me keto

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Si i paskan gjet! Fiks fare!

  tani dolen fotot
  . .

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahaha, sa bukur i kan pershtatur

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahah sa kam qesh

  kurse kjo me shum po i perngjajka Olivias te Popeyt
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin


  [

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e dyta eshte fiks fare ,tjerat jo

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  hahahah sa kam qesh

  kurse kjo me shum po i perngjajka Olivias te Popeyt
  hahahaha fiksss...me ata syt e vegjel...dhe ate ballin dhe hunden gjigande.....hhahahaha !!!!!!!!

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e mi ra
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  69
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e papar ...kjo duhet derguar ne adresen postare te secilit ....per tu then qe jan te zvendesueshem....
  kardashiani konkuroka me balenen hahaha ... se kisha par se si ish shendrruar ....po keto sikur bejn dhe jet te shendetshme ....( dmth han fara dhe bar )

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kafshėt e “padukshme” (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-01-2013, 03:51 PM
 2. Njerez real qe ngjasojne me kartonat vizatimore !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-11-2012, 07:47 PM
 3. Ngjashmeria e VIP me Kafshet
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 12-05-2011, 09:21 PM
 4. Disa kuriozitete mbi kafshet.
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 10:38 PM
 5. Kuriozitete per kafshet
  Nga eugjeni nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 12:05 PM