10 plazhet me unike


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  10 plazhet me unike

  Receta Gatimi

  Plazhi me qelqe


  Plazhi i brendshem


  Plazhi me topa te bowling


  Plazhi me i mbipopulluar


  Plazhi aeroport


  Plazhi me uj te ngrohte


  Plazhi frigorifer


  Plazhi me rere te kuqe


  Plazhi me rere te bardhe


  Plazhi me rere jeshile
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 30-08-2011 mė 05:12 PM. Arsyeja: fotot

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Plazhi Frigorifer ? E ka kuptimin qe eshte ftohte aty apo si ... ?

  Sidoqofte Plazhi i Durresit me pelqen

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Keto me rere te bardh me pelqejn shume

  por dhe ai me qelqe sa i bukur qenka!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 plazhet me te bukura ne bote
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-05-2012, 11:11 PM
 2. Durres, plazhet private “lulezojne”
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-07-2009, 10:01 PM
 3. Cilet jane plazhet e pastra per pushuesit?
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 13-07-2009, 11:30 AM
 4. Plazhet qė nuk do tė ekzistojnė mė
  Nga kuklla nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2008, 10:00 AM