Instalimi i kamerės nė Ubuntu 11.04


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Pinguin Instalimi i kamerės nė Ubuntu 11.04

  Receta Gatimi

  Si mund ta instaloj kamerėn nė Ubuntu 11.04?kamera ėshtė e markės SPEED SL-6820.Falemnderit!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kerko programin Cheese ne Ubuntu Apps

  ose: https://help.ubuntu.com/community/Webcam

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Instalimi i Ubuntu dhe krijimi i particionit tė ri
  Nga Atlantis nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-10-2011, 02:17 PM
 2. Probleme me instalimin e kameres
  Nga andreina nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 12:52 PM
 3. Instalimi KDE 4.1 ne Ubuntu Linux
  Nga ReniX nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 09:05 AM
 4. Problem me instalimin e Kamerės
  Nga Kliton nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-02-2009, 04:22 PM
 5. Video - Instalimi i Linux Ubuntu nė Shqip (filmim)
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 08:52 AM