Rezultati i sondazhit: 10 llojet e dashurise

Votuesit
9. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • 1-Dashuri e kujdeshme

  4 44.44%
 • 2-Dashuri e bindur

  1 11.11%
 • 3-Dashuri e lenduar ,e dhimbshme

  2 22.22%
 • 4-Dashuri seksuale

  1 11.11%
 • 5-Dashuri platonike

  0 0%
 • 6-Dashuri mes miqsh

  2 22.22%
 • 7-Dashuri romantike

  5 55.56%
 • 8-Dashuri e perkedhelur

  3 33.33%
 • 9-Dashuri pasionante

  3 33.33%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

10 Llojet e Dashurise


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  10 Llojet e Dashurise

  Receta Gatimi

  Cilat nga kto 10 lloje keni perjetuar , jeni duke perjetuar , apo do donit te perjetonit....


 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e junisa
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  do me pelqente je perjetoja nje romanc te vertet

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  tyneherit skena dit ksi far senesh ... na kan martu hala pa i qel syt kur je shku me mar nusen ski dit sen veq ta kan jep qaty e hajt ski guxu me fol ma shum

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po mir , ktu esht dhe pyetja e tret @rraha...cilen do te kishe dashur te perjetoje ?....

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po mbizoteron romanca !!!

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e arjana71
  Anėtarėsimi
  Jun 2012
  Vendndodhja
  berat
  Postime
  3
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kam perjetuar dashurine pasionante,jam duke jetuar dashurine e kujdessme,dua te perjetoj apo jam ne kerkim te dashurise romantike !

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po jetoj dhe dua qe ta jetoj gjithmone kete dashuri te bindur dhe teper romantike

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 llojet e kompjuterėve!
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-11-2012, 10:51 AM
 2. Llojet e prizave ne mbare globin!
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2009, 11:19 AM
 3. Njė mbushės pėr tė gjitha llojet e celularėve
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 07:40 PM
 4. Endrrat dhe llojet e tyre
  Nga noernige nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 11:14 PM
 5. Llojet Mė Tė Mira Tė Makijazhit Pėr 2007
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2007, 03:50 PM