Vrasesi bie ne dashuri me femren qe do ekzekutonte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Vrasesi bie ne dashuri me femren qe do ekzekutonte

  Receta Gatimi  Njė vrasės i punėsuar ra nė dashuri me viktimėn e saj e mė pas iu desh tė manipulonte vdekjen e saj me ndihmėn e salcės sė domates.
  Carlos Roberto de Jesus, nga Brazili, ishte paguar rreth 400 euro pėr tė vrarė Iranildes Aguair Araujo. Ai ishte paguar nga njė shtėpiake, e quajtur Maria Nilza Simoes, qė ishte e bindur se Iranildes shkonte me tė shoqin.
  Por De Jesus ra nė dashuri me Iranildes dhe u detyrua qė tė rrėfente planin e tij. Ata mė pas bėnė njė fotografi ku ajo dukej sikur ishte vrarė me thikė dhe ia dėrguan kontraktueses. Ajo e gėzuar bėri pagesėn, por vetėm pas tre ditėsh pa nė rrugė vrasėsin e kontraktuar nga ajo duke puthur viktimėn. Shkoi nė polici dhe e denoncoi se ai i kishte vjedhur 1000 dollarė. Aty mė pas u zbardh e gjithė historia, qė ka lėnė me gojėhapur policėt, tė cilėt kanė pyetur: Si ka mundėsi qė Maria nuk e pa qė thika nuk ishte ngulur nė trup, por ishte futur nė sqetull?

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ua sa interesant, kjo me fat ajo vajza

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ēdo te thot te jesh e bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Arrestohet vrasėsi i komisarit Tahiraj
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-09-2012, 10:02 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 03:58 PM
 3. “Vrasėsi i Facebook” pritet tė lėshohet sė shpejti
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-11-2010, 04:24 PM
 4. Televizori (vrasėsi i levizjes)
  Nga mentor1993 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 10:49 PM
 5. Vrasesi i femrave “rrefehet” online
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-08-2009, 12:35 PM