Receta Gatimi

Laura non ce (Versioni Polifonik Shqiptar)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Smile Laura non ce (Versioni Polifonik Shqiptar)  e paskan qare fare

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  hahhhahahahahahahahaha sa e madhe
  sgjeten ndonje kend tj kta aaaaaahaaaahahahahahaaaaa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto cilesore e Grupit Polifonik Lab
  Nga Sarah92 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 09:25 PM
 2. pershendetje nga laura....
  Nga laura nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-06-2010, 08:58 PM