Dikur...kur ndjeja per Ty! Krijimtari e humbur!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bori
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Dikur...kur ndjeja per Ty! Krijimtari e humbur!

  Receta Gatimi  Bashk me vdejen u pėrplasėm ,
  atė ditė kur tė kanė marrė ,
  nuse ti shkoje nė dasėm ,
  ndėrsa unė dhėndėrr nė varrė !

  Syt e tu vallė c'farė kėrkonin ,
  aty fshihej njė trishtim ,
  pranin time mos e donin ,
  por kish humbur shpirti im !

  Dhimbjen a e pėrballove ,
  kokėn ulur pse e mbanė ,
  kujt pėr ne ti i tregove ,
  se mallkimet sot na ranė !

  Veten dot mos e shfajso ,
  smund ti shoh me ato sy ,
  unė kam vdekur ndaj ti shko ,
  qoft haram c'do gjė pėr ty !

  Emrin tim mos e pėrmend ,
  zėre se kurr skam jetuar ,
  njė dit do tmė qosh ndėr mend ,
  unė e ndjej kam pėr tmunguar !

  Zemren lėre tash tė lirė ,
  tmė harroj mos tndjej mė mallė ,
  nėse do ta kesh vėshtir ,
  tlutem bama ti hallallė !

  Ėndrrat tgjitha flaki tej ,
  e kujtimet sillmi mua ,
  dhe pėr ta njė vend do tgjej ,
  si qefin pėr tmė mbulua !

  Plag e rėnd qė na ka ra ,
  kyt fat duhet me pranu ,
  njėri-tjetrin mos me pa ,
  me lot nsy sot je tuj shku !

  Loti ytė me kė tė ngjau ,
  dor e kujt pret qė ta fshi ,
  mė vjen keq zemra tė qau ,
  lamtumir nga varri zi !

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  bobo sa e dhimbshme :S
  mendoj se ne momentin qe je e/ i sigurt qe personi qe ti do nuk ta kthen kte dashuri ....dhe per lidhjen smund te behet gje....ather HARROJE....pse duhet te ket kaq shum vuajtje !!!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shume e dhimbshme dhe me kuptim (:

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  shummmm e bukur dhe e dhimshme

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Shume e dhimbshme dhe e shume e bukur ne te njejten kohe...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A e dini se dikur njerėzit kanė jetuar 900 vjet ?!
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-03-2013, 03:26 AM
 2. Ofron 5,000 dollarė pėr macen e humbur
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-08-2011, 11:22 PM
 3. Pas 11 vjetėsh, zbulohet planeti i humbur
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 05:14 PM
 4. Njerez te Humbur!
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-01-2008, 09:09 PM
 5. Studimi, dikur nė Mars ka pasur det
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-05-2007, 03:19 PM