Macja qė flet (VIDEO)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Wink Macja qė flet (VIDEO)

  Receta Gatimi  Kjo ėshtė njė mace qė flet tamam si njė njeri. Ajo arrin pėr pėrsėrisė vazhdimisht fjalėn... Jo! Jo! Jo! Njė video e publikuar nė YouTube e dėshmon njė gjė tė tillė. Nė filmim ajo duket sikur vazhdimisht refuzon diēka.

  Shihni videon:


  http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...-no-no-no.html

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha
  ajo jo se flet ore
  thjesht ka mjaullimen qe ngjason me fjalon no

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahha labe po tash ja kane pershtat pak se me fol ajo si ne sdo rrinte mace

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Edhe Cydia flet shqip!
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 08:28 PM
 2. Qeni Vs Macja
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-08-2011, 10:09 PM
 3. Qeni i cili flet!
  Nga Erinaa nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-05-2011, 04:21 PM
 4. Macja boksiere
  Nga ardona nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 05:31 AM
 5. Peshku qe flet per ju
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-01-2010, 04:45 PM