Nje propozim per Chat!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Nje propozim per Chat!

  Receta Gatimi

  Propozimi eshte pse te mos vendoset nje chat ne forum ku anetaret te komunikojnė mė shpejt me njėri-tjetrin?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mbase dhe vendoset

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  dhe mua me pelqen kjo ide

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  edhe mua me pelqen si ide...

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  edhe mua me pelqen...

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe mua ...

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Dhe mua nuk me pelqen si ide haha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Plan 6 vjeēar pėr propozim pėr martesė (VIDEO)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 02:21 PM
 2. Flash chat...
  Nga laburist nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-10-2010, 08:35 PM
 3. Spam nė Facebook Chat
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2010, 10:01 PM
 4. Dashuri ne "chat/msn"??
  Nga Alb-Angel nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 13-04-2009, 08:27 AM
 5. chit-chat
  Nga turiusa nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 289
  Postimi i Fundit: 06-11-2007, 05:11 AM