Receta Gatimi

Haxhi Krasniqi, tani kampion evrope


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Post Haxhi Krasniqi, tani kampion evrope  Haxhi Krasniqi ėshtė shpallur kampion i Evropės nė WBO tė kategorisė sė mesme.

  24 vjeēari ėshtė pėrballur me francezin Abdelhakin Derghal tė cilin e mposhti brenda vetėm katė raundeve.

  Ishte kjo fitorja e 36-tė pėr boksierin nga Juniku, i cili garon pėr Gjermaninė, 13 prej tė cilave janė me nokaut (KO)

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  suksese edhe me tutje .. !

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Flitet se eshte i aferm i Luan Krasniqit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. FK SKENDERBEU matematikisht Kampion
  Nga argent nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-05-2011, 08:47 AM
 2. Tableti i LG-sė me Android, jo tani pėr tani
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 11:44 AM
 3. Aplikacionet pėr iPad tani edhe nė Evropė
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-05-2010, 03:14 PM
 4. Tani pėr tani Volkswagen mban fronin, jo Toyota
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 09:22 PM
 5. Erkand Qerimaj, kampion Evrope ne shtytje
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-04-2009, 08:49 AM

Etiketat pėr kėtė Temė