Receta Gatimi

Si Te Gjejm "Product Key" te cdo Windows!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e A1Ani
  Anėtarėsimi
  Oct 2011
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Thumbs up Si Te Gjejm "Product Key" te cdo Windows!

  Si Te Gjejm Widows Xp Product Key !!Nga Cd-ja Juaj (Windows Xp)

  1)Futeni Cd-nė e Windows Xp
  2)Dilni (Hiqeni) Autorun-in
  3)Hapeni My Comuter
  4)Klikoni Me Tastin e Djatht Ne Widows Xp Cd-Rom Dhe klikoni Eksploro
  5)Hapeni Folderin USWXP32P_ZX(Ndoshta Mund Te Jetė i Fshehur(Hide) Ne Qoftse Ju Nuk Mund Ta Lokalizoni(Gjeni) Folderin Atėherė Kėrkoni(Search) unattend.txt (Search Hiden Files)
  6)Hapeni Dosjen "Sysprep"
  7)Hapeni unattend.txt

  Dhe Kėtu Do Tė Gjeni "Windows Product Key"-----(Ne Qoftse Nuk Eshte "Windows Product Key" Ateher Nuk Nevoitet "Windows Product Key")
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 31-10-2011 mė 08:39 AM.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  do ishte me mire sikur ta shkruaje shqip

 3. #3
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  do ishte me mire sikur ta shkruaje shqip
  ......................

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  do ishte me mire sikur ta shkruaje shqip
  iceman@ mos ndoshta nuk eshte shqiptare..

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Pėr windows 7 nuk funksionon.

 6. #6
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  iceman@ mos ndoshta nuk eshte shqiptare..
  Erdi mos u keqkupto por mund te behej nje perkthim siperfaqesor pa ndryshuar fjalet teknike.
  1) Insert Windows XP cd into a working computer.
  Fusni CD me windows XP ne kompjuter...........

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Nė windows 7 duhet tė kėrkoni me product.
  Njė pyetje a mund te zbulohet nga windowsi qe eshte kopje?

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e A1Ani
  Anėtarėsimi
  Oct 2011
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Si Te Gjejm Widows Xp Product Key !!Nga Cd-ja Juaj (Windows Xp)

  1)Futeni Cd-nė e Windows Xp
  2)Dilni (Hiqeni) Autorun-in
  3)Hapeni My Comuter
  4)Klikoni Me Tastin e Djatht Ne Widows Xp Cd-Rom Dhe klikoni Eksploro
  5)Hapeni Folderin USWXP32P_ZX(Ndoshta Mund Te Jetė i Fshehur(Hide) Ne Qoftse Ju Nuk Mund Ta Lokalizoni(Gjeni) Folderin Atėherė Kėrkoni(Search) unattend.txt (Search Hiden Files)
  6)Hapeni Dosjen "Sysprep"
  7)Hapeni unattend.txt

  Dhe Kėtu Do Tė Gjeni "Windows Product Key"-----(Ne Qoftse Nuk Eshte "Windows Product Key" Ateher Nuk Nevoitet "Windows Product Key")

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alfa1993 Lexo postimin
  Nė windows 7 duhet tė kėrkoni me product.
  Njė pyetje a mund te zbulohet nga windowsi qe eshte kopje?
  Kjo procedure funksionon vetem ne Windows XP !

  Ne Windows 7 nuk funksionon !

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Faleminderit A1Ani!

 11. #11
  i/e rregjistruar Maska e A1Ani
  Anėtarėsimi
  Oct 2011
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  E Kush Tha Qe Funksionon Ne Windows 7 ??

 12. #12
  i/e rregjistruar Maska e A1Ani
  Anėtarėsimi
  Oct 2011
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Jeni Tė Mirpritur!!

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga A1Ani Lexo postimin
  E Kush Tha Qe Funksionon Ne Windows 7 ??
  Une !

  Nese te ka funksionuar ty, ma ēo edhe mua nje licens se po me duhet

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Edhe ne windows 7 e gjen serialin ,por kam frike se e zbulon windowsi.

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  ti gjema mua 1 licens pra, edhe ta testojme ne microsoft.com/genuine/validate e ta shohim nese eshte GENUINE (origjinale) apo jo

  Kto fore i din microsofti para jush

 16. #16
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Nese doni ta gjeni ne Windows 7 mund te instaloni kete programin: System Information for Windows (SIW)

 17. #17
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  ne windows custum vetem besoj, psh HP , SONY DELL etj
  se ato ne MDSN & te blerat skane key brenda ne iso

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. "Metro" do te quhet "Windows 8"
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 09:06 PM
 2. Antivirusi McAfee "rrėzon" Windows XP
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-04-2010, 02:59 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 01:15 PM
 4. Si te heqim shkrimi "Evalution Copy" ne Windows Seven
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2009, 07:40 PM