Pershendetje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Post Pershendetje

  Receta Gatimi

  JAM RAGAZZA ....RASTESISHT JU KAM GJETUR NE INTERNET DHE U BERA KURIOZE.....U RREGJISTROVA DHE PO CBIRILOJA GJITHANDEJ. PO ME PELQEN SHUME KY FORUM...SHPRESOJ QE TE NDIHEM E MIREPRITUR......

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  pershendetje mire se erdhe

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  mire se erdhe mes nesh shpresoj tja kalosh sa me mire

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pershendetje dhe mir se erdhet ne forum ; )

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Pershendetje !

  Mire se erdhe dhe kalofsh mire

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pershendetje Ragazza!

  kalofsh mir dhe me sa me shume shoqeri te re!

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Faleminderit per mikpritjen.....
  Jeni shume te mire

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  edhe ti je shum e mir dhe mir se erdhe

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Flm e dashur..mire se ju gjeta...

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Si te duket forumi ?

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0


  JA PER TY PAK BAKLLAVA

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Si te duket forumi ?
  Fantastike.......po kaloj shum mire... te pakten kam dicka me cfare te kaloj kohen, se ketu ne pune vetem stresohem...
  Shpresoj te krijoj shume miqesi.......

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin


  JA PER TY PAK BAKLLAVA
  hahahahaha.........megjithese jam kunder embelsirave do bej nje sakrifice vetem per ty dhe po e ha nje copez...
  Flm

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e leonardo
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Opa Mir se na erdhe

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  sigurisht qe do jesh e mirpritur ....!!

  kalofsh bukur ktu mes nesh

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga leonardo Lexo postimin
  Opa Mir se na erdhe
  FLM Leonardo...mire se na erdhe dhe ti se qenkemi te dy te rinj....
  Qendrim te kendeshem se bashku...

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sigurisht qe do jesh e mirpritur ....!!

  kalofsh bukur ktu mes nesh
  Flm Labe.......ju labet gjithmon jeni mbajtur per mikpritjen tuaj te sinqerte
  Mire se te gjeta

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e mikaela
  Anėtarėsimi
  Dec 2011
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mir se erdhe....dhe un jam e re.. kalofsh sa me bukur

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e RAGAZZA
  Anėtarėsimi
  Nov 2011
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  46
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mikaela Lexo postimin
  mir se erdhe....dhe un jam e re.. kalofsh sa me bukur
  Faleminderit zemer ...mire se erdhe dhe ti ne kete forum fantastik...kalofsh me se miri

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e mikaela
  Anėtarėsimi
  Dec 2011
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sh sh faleminderit....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga toni07 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-11-2010, 09:54 PM
 2. pershendetje
  Nga corleone nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2009, 05:29 PM
 3. Pershendetje
  Nga kosfer nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-12-2009, 01:28 PM
 4. pershendetje
  Nga eki89 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-12-2009, 01:58 PM
 5. Pershendetje ...
  Nga Edem nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 10:46 AM

Etiketat pėr kėtė Temė